Wpis z mikrobloga

  • 282
@jaceks653 no są bajery, nie powiem że nie, 4 ekrany w kabinie, ale czy to takie lepsze, osobiście wolę np. przyciski do niektórych funkcji niż klikanie w menu ekranu dotykowego, ale są też plusy, np. przy kamerach zamiast lusterek przy zmianie pasa ruchu są naniesione linie które pokazują kiedy możesz bezpiecznie go zmienić żeby nie zajechać komuś drogi
Pobierz 20VT - @jaceks653 no są bajery, nie powiem że nie, 4 ekrany w kabinie, ale czy to tak...
źródło: comment_1636182772XPgTQZqvG4ak3AzDiLOPbR.jpg
  • 581
@raxi109 czemu takim niemiłym tonem się do mnie zwracasz? Jeżeli nie lubisz kierowców TIRów to proponuję dać tag na czarna i już się nie denerwować ;) Aczkolwieknigdy jeszcze nie srałem w krzaki, sikam w toaletach lub gdy ich nie ma na trawkę, śpię w zasadzie co 2 lub 3 dzień roboczy w domu + weekend, chociaż w ciężarówce też idzie się wyspać, bo mam klimatyzacje postojową i ogrzewanie, jem posiłki przygotowywane w
@20VT: Nie wiedziałem, że tiry są takie nowoczesne. Jest też jakiś pół autopilot jak w tesli? Jak w takiej pracy wygląda kwestia pryszniców? Nie wyobrażam sobie iść spać bez prysznicu.


Autopilot jest dostępny w Mercedesie, chociaż nie mam go na wyposażeniu, więc ciężko mi powiedzieć jak faktycznie działa, ale wg opisu mniej więcej tak:

cytowany tekst autopilot drugiego stopnia pozwala kierowcy tymczasowo oderwać ręce od kierownicy. Samochód sam skręca, pokonuje zakręty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorth: jeśli odpowiednio doświetlisz podczerwienią, to tak będzie widać lepiej. Osobiście jesteś przeciwnikiem tych "lusterek", właśnie z tego powodu, ale chciałbym poznać zdanie osoby, która ma z nimi do czynienia na dłuższą metę.