Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: Jak w Niemczech to ja mogę polecić jedynie usługę Grover - wynajmowanie telefonu. Ja płace 64euro za iPhone 13 Pro 256gb miesięcznie i taką umowę mam na rok. Można tez oczywiście inne telefony wynajmować, w innych cenach. Ja osobiście używam i mogę polecić
@taknienietak: No nie stwierdziłem że jest lepsze ale że jest to też pewna alternatywa, którą mogę polecić. Ale na przykład mogę mieć umowę na pół roku lub na rok a po końcu umowy po prostu zmienić telefon na inny.
@grooocik: Twój wybór oczywiscie. Tak z czystej kalkulacji to się w ogóle nie opłaca jeśli mówimy o wynajmie na rok- spłacasz ponad 50% wartości telefonu po czym go oddajesz i zostajesz z niczym (Przynajmniej ja tak to widzę).
@Herato: mówisz o tej akcji, ze ludzie wynajmowali telefony myśląc, ze je kupują? Jeśli tak to zupełnie inna sprawa niż u grocika :)
@taknienietak: Nie do końca z niczym bo możesz sobie wtedy wziąć całkowicie nowy telefon, np nowy model iPhone ;) oczywiście jest opcja wykupienia telefonu. Jeżeli minie określony czas wynajmu to wtedy możesz wykupić ten telefon za symboliczne euro