Wpis z mikrobloga

Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie pokazano minuty rozgrywki, pomimo możliwości preorderowania. Screenshoty wyglądają jak tania gra dla dzieci. Studio odpowiedzialne za remaster, to kilkunastu "studentów" (głównie kobiet), z tragicznymi portami gier na telefony i stare konsole w portfolio. Wiele piosenek na licencji została uśnięta, a sama gra została ocenzurowana wedle widzimisię developerów. Optymalizacja leży i ma większe wymagania niż aktualne gry AAA. Każdy kto kupił pre-order, jest antykonsumenckim rakiem na dzisiejszym rynku gier.
#gta #gtav #ps4 #pcmasterrace #xbox #switch #ps5
Pobierz trejn - Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie poka...
źródło: comment_1636224963exOflBF3kgg3qbyLCxIAPK.jpg
  • 109
@trejn: i bardzo dobrz xD frajerów trzeba golić w tym wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Głównym odbiorcą są osoby urodzone w latach 90, uważające się za #!$%@? wie kogo, myślące że hehe stary dziad z Warszawy ogrywa ich starych jak chce a sami nie widzą jak ogrywa ich pan korporacja xD. Szanuję bardzo
@Wiosen: stary, weź poluzuj stulejkę bo zwalać słabość remastera GTA na kobiety to już xDD


@Wiosen: Oho pierwszy woke cuck, weź dorzuć ekstra 5pkt za cipe do rektrutacji w swojej firmie mam to w żooopie ale dla mnie taka firma to komedia i już pokazuje że jej zarządzanie jest na ujemnym poziomie a jakośc ich produktów jest jak na picrelach i cały świat się smieje. Nie, nie jest to wina
jak ktoś uważa że mu się podoba po tym co widział, to niech kupuje, to wybór graczy nie mój i w porządku. Mam trochę wątpliwości co do tej gry i tego co było pokazane do tej pory. Jak mówisz, że za to wszystko odpowiedzialne jest studio z tragicznymi portami co przyprawia mnie o ból głowy, do tego oni nie wypuszczają żadnego gameplayu i tylko same obrazki które pokazują, że to wszystko nie
@koniecswiatajestbliski ja mam inne zdanie. jak ktoś nie grał, to ok niech kupi żeby to zobaczyć i ograć, dla mnie starszego człowieka który ograł ten tytuł kiedy te gry wyszły, było wspaniałym wspomnieniem i chce to zachować w moich wspomnieniach tak jak to zakończyłem kiedyś, bo teraz po prostu mogę się zawieźć i wszystko co wtedy dla mi ta gra dała może zniszczyć remaster.