Wpis z mikrobloga

Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie pokazano minuty rozgrywki, pomimo możliwości preorderowania. Screenshoty wyglądają jak tania gra dla dzieci. Studio odpowiedzialne za remaster, to kilkunastu "studentów" (głównie kobiet), z tragicznymi portami gier na telefony i stare konsole w portfolio. Wiele piosenek na licencji została uśnięta, a sama gra została ocenzurowana wedle widzimisię developerów. Optymalizacja leży i ma większe wymagania niż aktualne gry AAA. Każdy kto kupił pre-order, jest antykonsumenckim rakiem na dzisiejszym rynku gier.
#gta #gtav #ps4 #pcmasterrace #xbox #switch #ps5
trejn - Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie poka...

źródło: comment_1636224963exOflBF3kgg3qbyLCxIAPK.jpg

Pobierz
  • 109
Gra z 2001 roku


@trejn: gra która wychodzi za 4 dni miała premierę 10 lat temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapłaciłbym 280zł za jedną z tych gier gdyby tylko zrobili ja normalnie na silniku piątki od zera.


@trejn: chodzi głównie o wydania mobilne, spójność a UE to ułatwia, dlatego nie wydają tego na własnym silniku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mnie wkurza mega san Andreas na telefon, kurde fajne żeby se popykać, ale tak zbugowane, ze nawet sie nie włącza teraz. Porażka totalna...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@trejn: Widać, że coś #!$%@? z tym jest nie tak.
Takie Vice City w oryginale hulało na komputerze z 256MB DDR i bieda Celeronem oraz GeForce 4 MX.

Co oni do tego dodali? Modele postaci z plasteliny #!$%@? na szybko przez co wyglądają jakby miały niedorozwój? Trochę błysków światła, odbić i lepszy ogień oraz filtr na obraz?
To jest grafika z wczesnych lat PS3 i to powinno mieć w wymaganiach minimalnych
@trejn: A co ty oczekujesz, że dostaniesz 3 całkiem nowe gry?
To ma być delikatny tunning, a nie extream makeove a'la wiejski tunning a'la GOLF 3 anno domini 2005.
Te gry po prostu na dzisiejsze czasy są maksymalnie #!$%@?. Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego, że masz takie wspominki na zasadzie "ale to było zajebiste" odpalasz i okazuje się, że to była #!$%@?, ale ze względu na tamten cudowny
@mastergame1311 W momencie kiedy firma podaje na stronie głównej że ich jedyny cel istnienia i rekrutacji to parytet względem genitaliów i ilość pigmentu w skórze to tak. Niech sobie zatrudniają nawet samych karłów pochodzenia indianskiego, ale niech nie biorą się za produkcję najważniejszej premiery gry komputerowej w roku. Żadna poważna firma nie może sobie chyba pozwolić na odrzucanie najlepszych kandydatów bo im ilość vaginy w exelu nie będzie pasowała.
@trejn: mam 35 lat nie czytam branżowych portali więc nie wiem co się dzieje w grach. Pewnie jakbym już jakiś przeczytał to byłby sponsorowany. Znając życie pewnie w jakiś wolny dzień z nudów kupił bym nieświadomie tą grę i bardzo się rozczarował. Dzięki tobie zaoszczędzę czas i pieniądze.