Wpis z mikrobloga

@WesolyMorswin: Generalnie na początku transmisji tydzień temu miałem o nich spoko zdanie ale kurde masakraa.... w wieku 17 lat zalatuje jeszcze 15 letnią rozwydrzoną gimbazą, gdzie rodzina i jej hajs dają przepustkę wszędzie ;) jakiś nowy tag typu: #dziecimilionerow czy coś ;p Masakra tego się nie spodziewałem ....
  • Odpowiedz
alez ty nas przeswietliles.skad wiedziales ze to traktor z przyczepa?bystrzaku,jakie prawo masz do oceny innych?co mozesz wiedziec o wychowaniu dzieci skoro siedzisz cale dnie w necie?zawisc to straszna cech a zeby ci bylo ciezej to ojciec ma AMG.woisz w google bo zapewne nie wiesz coz to za traktor do wozenia burakow
  • Odpowiedz
@onedwie17: słońce moje drogie, siedzę w necie, bo taką mam pracę i właśnie siedząc w necie zarabiam. ;) A aktualnie, jako że zaczęłyście mi działać na nerwy, poświęcę swój czas, żeby Wam nerwów napsuć i przy okazji czegoś Was nauczyć.
  • Odpowiedz
co mozesz wiedziec o wychowaniu dzieci skoro siedzisz cale dnie w necie


@onedwie17: a co ty #!$%@? wiesz o wychowaniu dzieci skoro tak sie zachowujesz i pokazujesz cycki w necie ?

ojciec ma AMG.


@onedwie17: a kogo to #!$%@? obchodzi że ma samochód za 900k w leasingu na firme ?
  • Odpowiedz
@afrykas2568: Do jasnej cholery, ludzie zrozumcie w końcu: To jest tylko i wyłącznie ich życie, nie wasze, mogą być sb jakie chcę, mogą robić co chcę, zachowywać się jak chcę, WY nie musicie, WY róbcie swoje, ONE robią swoje, WY powinniście patrzeć na SIEBIE, ONE na SIEBIE. Powtórzmy: WY TO NIE ONE, dziękuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@onedwie17: Wisi mi prawdę mówiąc to co robicie, bo z zasady gardzę takimi ludźmi. Największą krzywdę wyrządzacie sobie same, więc nie trzeba robić nic, żebyście za jakiś czas nie miały normalnego życia. Doskonale o to zadbałyście. A chamstwem i prostactwem zapracowałyście na to, czym zajmę się w wolnej chwili. Chciałyście rozgłosu - zapewnię go. :-)
  • Odpowiedz