Wpis z mikrobloga

Chyba każdy tak ma ... nie mogłem się odmówić tego zakupu, znalazłem za 50 zł (plus przesyłka) tomy od I do VIII (skondensowane w 3 książkach) "Czarnej Kompanii" Glena Cooka od wydawnictwa Rebis. Niestety trochę poczekają bo jestem w trakcie czytania pierwszego tomu "Malazańskiej Księgi Poległych", co jeszcze dodaje smaczku temu zakupowi. #ksiazki #czytajzwykopem #fantastyka #fantasy #chwalesie
Mfalme_Kitunguu - Chyba każdy tak ma ... nie mogłem się odmówić tego zakupu, znalazłe...

źródło: comment_1636399045DmS0VJa36YCteaGhj6rpaJ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: no ja mam Malazańską przeczytaną jak jeszcze była wydawana w miękkiej okładce, teraz kupuję drugi raz edycję twardą XD i się zastanawiałem nad Kronikami Czarnej Kompanii, może jakiś mirek się pokusi o porównanie do Malazańskiej?
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: kiedyś miałem właśnie kupić tą trylogię ale którejś części nie mogłem znaleźć i sobie odpuściłem. U mnie w kolejce czeka trylogia Takeshi Kovacsa, William Gibson, trylogia mostu i chciałem się zabrać za Kroniki Amberu więc trochę tego jest. A Malazańska jest kozacka, ale warto w którymś momencie coś lżejszego przeczytać bo potrafi zmęczyć
  • Odpowiedz