Wpis z mikrobloga

I to jest właśnie to #pcmasterrace w dupe walone. Bym miał #xbox to bym sobie odpalił jak kulturalny człowiek gierkę i grał, byłby crash to zaraz by naprawili bo u każdego byłoby tak samo.
A na PC? Jak w lesie, a raczej jak w chlewie obsranym gównem.
Odpalam #forzahorizon5 bo płace ten je***y abonament Microsoftowi. Jaram się, że zaraz pogram, bo premierą równo o północy i co? A no i jajco, gra się wywala przy starcie. Wszystko działa, tylko jedyna gra na którą czekałem od kilku tygodni nie działa. Zaglądam do internetu i oczywiście średniowiecze, milion poradników jak naprawić bo to dość powszechny błąd, patrzę na listę niekompatybilnych aplikacji które wywalają grę, znajduje na niej większość antywirusów jakie istnieją, do tego takie gówno jak oprogramowanie logitecha do myszki, skąd? Jak? Co ma jedno do drugiego? Dobrze, że FPSów nie produkują, bo bym bez sterownika grał.
Oczywiście szamańskie czary odprawione, wyłączyłem firewalla, wyłączyłem wszystko co się dało w antywirusie, wyłączyłem wszystkie możliwe aplikacje jakie mi na kompie zostały, przeinstalowałem sterowniki, przeinstalowałem grę, resetowałem ten syf zwany sklepem Microsoftu, zmieniałem region na nową zelandię, odłączyłem nawet kierownice bo tak zalecali.
I co? I dalej śmierdzące gówno. Gra się nie włącza, pojeżdżone i jedyny plus, że to w ramach abonamentu, bo jakbym wywalił na to 300 złotych, to bym wywalił kompa przez okno i po cichutku powiesił się w kiblu.
I tak ze wszystkim na tym syfie a najgorszy jest Microsoftowy syf i te foldery WindowsApp do których administrator komputera nie ma uprawnień i trzeba przeklikać się przez uprawnienia, żeby cokolwiek zobaczyć na moim własnym dysku.
Ehh striggerowałem się
#consolepeasants #gry #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
@Tasde: no jakoś pomimo usilnego szukania ostatnia modyfikacja gry to 30 października. Na konsoli podobnie. A na ms store tych recenzji jest całe 100 więc nie jest to reprezentatywna próba. Sam się ośmieszasz jakoś pól wykopu kliknęło i gra jedne tylko taki dłubek ma problemy.
  • Odpowiedz
@keton22: Aha, czyli serio myślisz, że od 10 dni nie wyszła żadna aktualizacja gry która dopiero co ma premierę bo ci tego producent nie napisał xD Chłopie, kłócisz się z komunikatem z Windows Store i tym, że gra się włączyła, samo się naprawiło co?
I oczywiście pomijasz specyfikę "recenzji" na Windows Store, że nie uwzględnia innych krajów w tym co tobie wyświetla, że nie jest łatwo taką napisać czy ocenić grę
  • Odpowiedz