Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś ostatnio lego w ruskiem sklepie wildberries ???

Kupowałem u nich ze dwa lata temu, wszystkie paczki doszły, ale niektóre pudełka były poniszczone, ale akurat mi to nie przeszkadza zbytnio.

Ktoś coś brał ostatnio u nich? Jakieś przypały? Bo ceny mają obecnie bardzo niskie.
#lego
  • 7
@dziacha: nie wiem jak oni ogarniaja clo i vat, ale jesli tego nie placa i spadnie to na ciebie, to masz +23% vat i +4.9% (plastikowe zabawki). Czyli prawie +28% ceny od tego co widzisz, a z tego co się orientuję, to obecnie prawie wszystkie paczki wysyłane do UE (a nie zaczynające drogi na terenie UE) w jakiś sposób trafiają na cło (zmiana wprowadzona w lipcu chyba).
@dziacha: Kupiłem ostatnio 2x 31120, 42128 i przyszło bez problemu, bez dodatkowych opłat.
Jedyny minus to dziura w kartonie, a na drugim naklejony kawałek folii.

Więc jak kupujesz coś dla siebie do układania, gdzie karton nie ma wiekszego znaczenia - myslę że warto (jeśli dobra cena - 31120 wyrwałem za 270/sztuka).
Na prezent w zadnym wypadku!
@dziacha: Zamawiałem ostatnio, przyszło po 2-3 tygodniach. Pudełka nie są idealne ale nie są zniszczone/rozerwane etc. Są na nich naklejki z kodem z ich sklepu więc ogólnie na pewno to nie sklep do celów kolekcjonerskich. Ale jak już pisałem zamawiałem kilka razy i ani cła ani nic nigdy nie płaciłem...