Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1: nawet PLAY prawdopodobnie już jej się pozbyło, bo to rysa na wizerunku firm, które ona reklamuje, więc TVP również zrobiło słusznie. W nowej reklamie playa nie ma już tej przemądrzałej blondyny co wyzywa straż graniczną.. Kto chciałby trzymać kogoś kto wyzywa Straż Graniczną, wojsko za wzorową robote. Ona ie rozumie co tam sie dzieje, a brak kultury zrobiło swoje
i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1: To jest showbiznes, a nie zwykła posada - "pracujesz" wizerunkiem. Tracisz wizerunek, tracisz posady. Równie dobrze można powiedzieć, że Durczoka TVN wywalił za poglądy( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu, gdy gęba staje się niestrawna dla widzów trzeba się jej pozbyć, nie ma innej drogi. Wątpię byśmy ją zobaczyli w Pleju w przyszłości.
@Magma1: to jest osoba publiczna, więc trzeba mieć trochę oleju w głowie, zanim cokolwiek się napisze bądź powie na temat który aktualnie dotyka Polaków. Takiego zwykłego Kowalskiego nikt nie usłyszy bo nie ma siły przebicia do mediów społecznościowych ani telewizji.
Dla mnie ona jest tępą brzydką strzałą, ktorą ktoś kiedyś omylnie wyhaczył, a że sielanka trwała i trwała to teraz spadła z rowerka, bo za bardzo się poczuła.
@Magma1 ale jest osobą publiczną i napisała to na instagramie - platformie na której zarabia i na której się promuje. Gdyby napisała coś w stylu "bardzo mnie poruszyła sutyacja na granicy" to by afery nie było, ale postanowiła sobie pofologwać i pobluzgać. Zresztą mogę się założyć ze ją TVN przygarnie niedługo i w ostatecznym rozrachunku jej się krzywda nie stanie.
@Magma1: masz rację, każdy może mieć poglądy jakie chcę i je wyrażać jednak wyglądało to znowu na upojenie alkoholowe. Z drugiej strony może miała propozycję z tvn a żeby nie zrywać umowy #!$%@?ła taki nr i dzięki temu w sądzie wygra jeszcze odszkodowanie.
przecież ona tego nie powiedziała w pracy


@Magma1: może coś miała w kontakcie i bajo. Pracuje wizerunkiem i może jej wizerunek miał być nienaganny, prowadzić się, nie robić skandali. Nie raz było tak, że np wycofywali jakieś reklamy ze znanymi osobami czy zwyczajnie zrywali kontakty.
@Magma1: Pokazaliśmy siłe wykopu! Teraz już nikt nam nie podskoczy. To dzięki nam sprawa pani Szatan, została tak nagłośniona. To dzięki nam zostaną postawione jej zarzuty i została wyrzucona z pracy. Wykop stanowi prawo. Gdyby nie wykop, cała sprawa z nią ucichłaby po 1 dniu.
i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1: myślę że w tej całej sytuacji nie chodzi o jej poglądy tylko o sposób ich wyrażenia.

Niestety, w momencie w którym ktoś sprowadza dyskusje publiczną do poziomu rynsztoku to musi się liczyć z tym że pracodawcy predzej czy później zerwą z nim kontrakt. Pracując udzielając swojego wizerunku musisz się pilnować żeby tego wizerunku nie zbrukać, taka praca.

ale ja jej nie
@Magma1: Też nie podoba mi się skala zjawiska, w sensie że od razu wyleciała. Jednak z drugiej strony jest o co się przyczepić i to nie chodzi o poglądy, tylko o wyraźne oskarżenia, które wysunęła. Nazwała straż graniczną mordercami. To poważna sprawa, mocne słowa. I jeżeli nic nie ma na podparcie tych słów to jest to pomówienie, oczernianie czy jakkolwiek to nazywa się fachowo w języku prawa. Za to powinna odpowiedzieć.
@Magma1: To było zwolnienie za czyjeś poglądy, tylko za bycie na sile głupim celebrytą. Można mieć swoje poglądy, ale będąc osobą rozpoznawalna można się z nimi nie obnosić lub robić to znacznie bardziej stosownie.