Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1: nie popieram pani Kurde-Diabeł ale wywalanie z pracy czy ze szkoły za prywatne poglądy to przesada. A jakby wasz szef był zagorzałym PISowcem i zobaczył co wypisujecie na wykopie i was wywalił ?
@Hylfnur Ale mówimy o niej(a dokładnie o jej zachowaniu) nie o mnie. A jeżeli już to ja nie zamierzam nikogo publicznie wyklinać(jeżeli już to będę świadom konsekwencji), nie jestem bądź co bądź osobą publiczną. No i człowieku. Wolność słowa jest wtedy kiedy wyrażasz swoje poglądy w sposób normalny, a nie po jakimś koksie xD wyklinasz.

Do LGBTQRWT nie mam nic. Niech sobie będą, dopóki mi ulic nie blokują przez co się spóźniam
@Magma1: Mam mieszane uczucia, tutaj sytuacja wygląda trochę inaczej, bo Barbara jest osobą publiczną. Oprócz bycia aktorką jest też influencerką w internecie i inaczej ponosi odpowiedzialność za słowa wypowiedziane w social mediach niż przeciętny Kowalski. Obserwuje ją masa młodych osób, które nigdy nie powinny takich słów przeczytać od swojej top gwiazdki. Oprócz tego co innego krytyka, a co innego srogie wyzywanie ludzi. To już nie zalicza się pod wolność słowa, tutaj
@Magma1: wg mnie nie została zwolniona, a został z nią rozwiązany kontakt, bo uważam, że takie osobistości prowadzą działalność gospodarczą. Nawet można sobie wpisać w google Kurdej-Szatan działalność gospodarcza i mamy wynik, że ma działaność związaną z występami artystycznymi. Stąd myślę niedaleka droga by podpiąć jej wszystkie występy pod tą działalność. Nie raz było tak, że znani tracili kontakty reklamowe czy wycofywano ich wizerunki z powodu ich zachowania. Ta branża ma
@Magma1: nie za poglądy. Nazywanie kogoś morderca jest normalnie karane z urzędu. Wywalenie z pracy to najmniejsza możliwa kara, za takie coś można normalnie iść do więzienia albo kara grzywny.
Ciekawe czy byście tak samo gadali jakby wasz przełożony okazał się zagorzałym lewicowcem i was wywalił za wasze poglądy


@Paula_pi: o albo, hehe, nie odzywasz się, bo masz na sobie hipotekę.
Inny poziom inne umowy. Takiego Kowalskiego nie można wywalić z roboty w januszexie za to, a tacy artyści to mają swoje działalności, fakturki, kontakty, regulaminy.
@Magma1: rozmowa z wykopkami to gorzej jak z 7 latkiem. Pierwsza, druga, trzecia osoba apeluje o "postaw się w sytuacji" "ciekawe czy Tobie by się podobało" a obsrany wykopek HEHE O CZYM TY #!$%@? JA NIE JESTEM NA ETACIE, CO MI ZROBI KTOŚ W OPARCIU O CO ZA CO?? Jak widać po raz kolejny myślenie hipotetyczne przerasta entuzjastów reżimówek i zamordyzmów.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?


@Magma1: jest różnica pomiędzy anonimowym śmieszkowaniem a pisaniem czegoś pod własnym nazwiskiem, będąc do tego osobą publiczną. Do tego dochodzi forma przekazu. Ja nawet nie wiedziałem, że ona ma jakiś program w TVP ale na miejscu Play też bym
Jak będzie paragraf na zwolnienie za niezaszczepienie to też gitara już wtedy będzie? Nie będziecie już protestować tylko grzecznie pójdziecie się szczepić albo na bezrobocie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: Nie wiem do kogo mówisz używając formy "wy", ja już od dawna po szczepieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak np. jakaś influencerka wypowie się negatywnie o LGBT to ze strony środowiska lewicowego jest na nią wielka nagonka i groźby o bojkot w stronę firm, które mają z nią współprace. Tutaj jest podobny case i porównywanie tego do do zwykłego polaka, który sobie coś tam napisze na fb i będzie wystalkowany przez pracodawcę i zwolniony to spora nadinterpretacja.


@lady_katarina: no właśnie i to nazywamy cancel culture. Ktoś powie coś nieodpowiedniego
@Hylfnur: przestawiłem jedno zdanie pod drugie i już "hurr durr manipulacja" XD

będziecie obrażać np lgbt bo tak wam partia powie

chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo

NIEEE, NIE OBRAŻAJCIE ELGIEBETE ICH RANY TO NIE CHLIP CHILP, NAPRAWDĘ DŁUGO SIĘ GOJĄ, NIE TO CO PODŁA STRAŻ XD
@Magma1:

prawaki: CANCEL CULTURE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, NIE POZWALAJOM SIE WYPOWIADAĆ

also prawaki: hehe wyjebmy kurdej szatan z pracy Xdxdxdxdxd dobre Mati

Nie popieram jej słów, ale to co się wykopie #!$%@? i jak się ludzie dają baitować na #60groszyzawpis to jest poezja po prostu, znowu wypopki klaszczom uszami jak im PiSowcy zagrają - wystarczy pokazać geja, imigranta albo innego boogeymana i od razu biegną do dysfunkcyjnego ojca, przykre.
@Usmiech_Niebios:

przestawiłem jedno zdanie pod drugie i już "hurr durr manipulacja" XD

No tak, tak to właśnie działa, to jest manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponadto zrównujesz ludzi LGBT, podkreślam słowo ludzi, którzy się tacy urodzili, z instytucją państwową utrzymywaną z podatków które w założeniu powinna działać o przepisy prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z TVP akurat została wyrzucona z miejsca gdzie nie zarabia się wizerunkiem, ale grą aktorską


@Syn_Tracza: XD. Przecież to opery mydlane dla babć pokroju M jak Miłość - nikt ich przecież nie ogląda ze względu na walory gry aktorskiej( ͡° ͜ʖ ͡°). Podtrzymuję, zarabia się gębą, a gębę ma się tylko jedną.
@Hylfnur: to ile się goją owe rany lgbt i jaka jest różnica czy napiszę o strażniku który nikogo nie morduje że jest mordercą czy o homoseksualiście który nikogo nie molestuje że jest pedofilem? Zrób fikołka, a potem zrób chlip chlip bo rany lgbt od słów to się dłuuugo goją, specjalne płatki śniegu XD
@Hylfnur: tak, mój zakaz to decyzja instytucji państwowej bo zerwała umowę z aktorką za kłamanie na temat morderców. Ty durniu.

Ale co inne lżyć ludzi i dojeżdżać ich psychiczne

Jak napisał wybitny myśliciel

chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo

Dobrze że straż graniczna to nie ludzie i żaden strażnik się nie mógł poczuć urażony nazwaniem go mordercą, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
XD. Przecież to opery mydlane dla babć pokroju M jak Miłość - nikt ich przecież nie ogląda ze względu na walory gry aktorskiej( ͡° ͜ʖ ͡°). Podtrzymuję, zarabia się gębą, a gębę ma się tylko jedną.


@magicznyfred: Gdyby tak było nigdy by nie było filmów z nieznanymi twarzami bo przecież aktor po filmówce nie ma jeszcze rozpoznawalnej geby. Babcie to oglądają dla emocji a nie dlatego, że
@Magma1:

Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


Przecież ona nie została zwolniona z za poglądy, tylko za obrażanie funkcjonariuszy straży granicznej.

Jako osoba publiczna, nie powinna zachowywać się jak menel spod monopolu. Bo jej wizerunek wpływa także na wizerunek instytucji w której pracuje, w tym wypadku telewizji polskiej. Jak najbardziej powinna zostać zwolniona, także w przypadku
@Magma1: Nie kwestionuję niczego, co napisałeś odnośnie ogółu zjawiska, lecz w tym konkretnym przypadku może się jeszcze okazać (historia pokaże), że brak afiliacji z TVP Kurskiego jest, tak naprawdę, pozytywny dla kariery;)
Ciekawe czy byście tak samo gadali jakby wasz przełożony okazał się zagorzałym lewicowcem i was wywalił za wasze poglądy


@Paula_pi: to jest norma, to się dzieje wszędzie w "postępowym, lepszym świecie" i nie słyszałem aby ktoś z lewicowców naszych oponował albo darł szaty
@Magma1:
@Magma1: Beka z takich gównowpisów. A gównocelebryci niech zamkną mordy a nie udają wyrocznię w każdej sprawie. W końcu mogą poczuć, że słowa mają konsekwencje.
@Usmiech_Niebios: typie, ty mówisz że można obrażać lgbt którzy są ludźmi a już nie można straży granicznej która bierze hajs z podatków i zawsze można się z niej zwolnić, i powinna przestrzegać jasnych przepisów prawa, instytucja która jest pod kontrolą demokratyczną, tak jesteś hipokrytą, manipulantem do czego się przyznałeś i robisz #!$%@?ę z logiki
@Magma1: Każda firma ma swoją linię, marketing itd, nawet państwowe spółki. W tym momencie szkodziła im wizerunkowo i została zwolniona, w google czy fb za sianie prawackiej ideologii publicznie z takim rozgłosem zostałaby tak samo #!$%@? na zbity pysk. Dopisujesz jakieś swoje urojenia do standardowej praktyki, bo zrobiło to TVP.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: i prawidłowo - przez szerzenie lewicowej propagandy mogłaby tylko doprowadzić do zalania polski imigrantami. Teraz podobni jej dwa razy się zastanowią zanim coś takiego napiszą
@Magma1 to nie wyglądało jak wyrażanie własnych poglądów tylko jak chamstwo które napisała publicznie. Gdyby ten post był na Ciebie to nie pisał byś tutaj tylko leciał do prawnika składać pozew.