Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1 nawoływanie do przestępstwa, oskarżanie organów państwowych o morderstwo bez dowodów? Ten wpis to nie jest przykład wolności słowa i poglądów, a przykład osoby niebezpiecznej, która wykorzystując swoją popularność może doprowadzić do ataków na strażników granicznych czy ich rodziny.
@Magma1 Ona obraziła funkcjonariuszy państwowych a za to jest paragraf, i tak jest wszędzie. Nikt nie ma prawa obrażać pograniczników którzy wykonują swoje zadania. Sama tymczasem była wówczas pracownikiem publicznej TV, branie kasy od mocodowaców "zbrodniarzy" jej nie przeszkadzało.

Sam jestem przeciwnikiem cancel culture, jednakże jej nic nie broni, popełniła przestępstwo i musi swoje odpokutować. Z TVP powinna wylecieć.

Zresztą kim ona jest by stawiać takie tezy, jest średniacką aktorką która jest
@Hylfnur: Czyli jakbym twoja żonę pomówił o zdradę to też jest wolność słowa? Albo okłamał dla korzyści? Wolność słowa to ponoszenie odpowiedzialności za to, co się mówi.

@Defender: demoralizowanie to słowo mające nieco szersze znaczenie niż tylko dotyczące spraw seksualnych. Nie wszystko należy kojarzyć z seksem.
@Magma1: Mi to jej szkoda nawet ale żaden obywatel nie może obrażać czy bezpodstawnie nazywać innego obywatela morderca/pedofilem/złodziejem itd. bo grozi za to odpowiedzialność. Szczególnie jeżeli jesteś celebrytka politykiem naukowcem znana osobistością jeszcze bardziej powinieneś uważać. Czy w ramach mojej wolności słowa mogę nazwać cię pedofilem? NIE bo od razu mnie oskarżysz. Tutaj nazwala całą grupę mordercami. Do tego wygląda na to że ta osobistość się wywija od odpowiedzialności i próbuje
Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP


@Magma1: Raczej beka z małoletnich wykopków, dla których zbyt abstrakcyjna jest myśl, że ktoś może zarabiać swoim wizerunkiem xD Jakby wydziarała sobie pół ryja, to też byś był zdziwiony, że straciłaby miejsce w reklamach/serialach, bo przecież to jej ciało i ma prawo z nim robić co chce?

Jakie fikoły trzeba wykonywać w umyśle, by porównywać to do jakiegoś anonimowego randoma z neta,
@Magma1 kobieta zrobiła mega nieprofesjonalny wpis. Ja bym takiego gówna nie wrzucił a jestem od niej sporo młodszy. Jest osobą publiczną, ogólnie rozpoznawaną więc wydawało by się, że powinna być zaznajomiona z podstawami komunikacji, albo niech zatrudni asystentkę, która będzie analizować jej wpisy czy się mogą pojawić czy nie
Pobierz Tommy__ - @Magma1 kobieta zrobiła mega nieprofesjonalny wpis. Ja bym takiego gówna ni...
źródło: comment_16365332212jSN1Uv7JdARZWDfkagXEY.jpg
bez konsekwencji


@Magma1: Takie rzeczy nigdy nie istniały ani istnieć nie będą. Na tym polega wolność, możesz coś zrobić ale musisz ponieść tego konsekwencje. Że większość ludzi teraz myli wolność z anarchią to inna sprawa