Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1: @Paula_pi: wyobraźcie sobie twarz innej instytucji. Powiedzmy zamiast twarzy jakiejś telewizji, twarz prezydenta RP. Wyobraźcie sobie, że robi podobny wpis na swoim TT lub FB na temat np. niemieckiego rządu. Nie domagalibyscie się jego dymisji, nie? Jakby napisał #!$%@? jak ja ich nienawidze, mordercy, maszyny. Bo to przecież tylko jego prywatne poglądy, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Magma1 ale ty rozumiesz że tu nie chodzi o światopogląd danej osoby tylko o to w jaki sposób go wyraża tym bardziej będąc osobą publiczną dostając kontrakty na nie małe pieniądze oczekuje się że dana osoba nie będzie psuć wizerunku firmy ale dla wykopkowego manipulatora to za dużo chyba
@Magma1: Różnica między szarym wykopkiem a celebrytami z tv jest taka ze oni są opiniotwórczy i wpływają na tok myślenia swoich fanów w masmediach i internecie. Przekaz wykopka trafi do max kilkutysiecy osób na tym gownoportalu wiec skala jest nieporównywalnie mniejsza. W obecnej sytuacji gdzie jest kryzys migracyjny wyzywanie służb które robią robote jest debilizmem i bardzo dobrze ze takie tępe wypowiedzi są ukracane!
mówisz że można obrażać lgbt którzy są ludźmi a już nie można straży granicznej


@Hylfnur: można wszystkich przygłupie obrażać XD Ale że taka Ikea czy telewizja publiczna chce zerwać kontakt po tym to nie mój problem, nie kontroluję tego co robią pracodawcy. Jeszcze to podkreslanie że LGBT to ludzie, Straż Graniczna to też ludzie, a nie zwierzęta. I tak samo uzasadnione jest nazwanie LGBT pedofilami jak straży mordercami, może LGBT nawet
Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.

Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.

Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować
@Usmiech_Niebios: to powiedzmy załóżmy że nie można obrażać SG i innych instytucji państwowych i powinno się ponosić sankcje za to, a sankcją w tym wypadku jest skasowanie, żadne danie po łapkach od razu skasowanie, gratuluję jesteś zwolennikiem cancel culture, mam nadzieję że u ciebie działa też w drugą stronę i jak jakiś polityk będzie obrażał lgbt to będziesz się domagał skasowania, inaczej będziesz hipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Usmiech_Niebios: co? nie musisz być pracodawcą by popierać cancel culture które teraz popierasz XD typie, co za #!$%@?łek z logiki XD
I jako obywatel nie jesteś pracodawcą polityków?
obrażanie lgbt - dobreeee
obrażanie instytucji - złe, kasować #!$%@?, zwalniać z pracy
#!$%@? hipokryta
@Hylfnur: popieram wolność pracodawcy, a tu akurat mam prostą opinię bo hipokrytą nie jestem w odróznieniu od ciebie XD Pracodawca zwalnia pracownika za co chce. Niepotrzebne fikołki i salta jakie odstawiasz, polecam.

obrażanie lgbt - dobreeee

chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo

obrażanie instytucji - złe, kasować #!$%@?, zwalniać z pracy

chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo

A tak w ogóle:
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1: wiecej nie czytam, ona jest osoba publiczna, nie jest typowym wykopkiem którego nikt nie zna, naprawde nie widzisz roznicy miedzy tym ze osoba publiczna, znana, wyglasza tego typu poglady a szaraczkiem polaczkiem, ktory powie cos w pracy?
Tylko, że gdyby jakiś aktorzyna obraził LGBT to #!$%@? go w trybie natychmiastowym. Wtedy już nie uważalibyście, że są to jego osobiste poglądy i jeszcze byście przyklaskiwali.
@Usmiech_Niebios: pracodawca nie może zwolnić za co chce, w tym kraju panuje prawo (przynajmniej można się tak oszukiwać) i masz prawnie określone ramy. A dwa, cancel culture tutaj na wykopie, filmwebie czy fanpeju playa to co? To sam kurski robił? Typie walnij się w czaban.
Potnij moje wypowiedzi bardziej manipulancie. Na pewno pomoże.
@arturek98c: @turfa8: @MEKORRO: ale ja jej nie bronie, bronie wolnosci wyrażania własnego zdania bez konsekwencji. Decyzja #!$%@? czysto polityczna, tak jak zatrudnianie rachoni i innych propagandystów.


Moim zdaniem nie została wyrzucona za poglądy tylko za sposób ich wyrażenia. Można wyrazić swoje niezadowolenie w cywilizowany sposób.. Poziom osób publicznych niestety spada z roku na rok i jak widać chamstwo na salonach już nikogo nie dziwi
@Magma1: "Aaeeeeee #!$%@? #!$%@?" to żadne wyrażanie poglądów tylko zwyczajny brak kultury. Jakby napisała, że "jestem przejęta wydarzeniami na granicy" to po pierwsze byłby jakiś pogląd a dwa nie byłoby całej afery. I jeszcze jedno. Ona zarabia swoim wizerunkiem więc jak jej wizerunek nie jest atrakcyjny dla reklamodawców itp. to traci umowy.
@Magma1 ona jest osobą publiczną. Bożeny Dykiel też bronisz? Wybacz żeby telewizja publiczna współpracowała z kimś kto obraża funkcjonariuszy państwa za wykonywanie swoich obowiązków
w tym kraju panuje prawo (przynajmniej można się tak oszukiwać) i masz prawnie określone ramy.


@Hylfnur: takie że nie można obrażać służb przygłupie? XD gg, wp
No i hipokryta to właśnie taki ktoś kto mówi - moja wypowiedź odnosi się do tej grupy, a nie do innej. Z gejów można się nabijać, ze strażników nie - albo odwrotnie, więc to dokładnie ty ile byś się nie zapierał XD Mi wypowiedź o
@Magma1: Bezpodstawne nazywanie żołnierzy lub służb granicznych "mordercami" zawsze jest nie na miejscu. Dopiero co TVN musiał oficjalnie przeprosić i odciąć się za podobną sytuację. Ona wyleciała by z każdej innej stacji na świecie, mówiąc tak o własnej armii. Jak ktoś przegina pałę to traci pracę, szczególnie gdy jest się osobą publiczną.
@Usmiech_Niebios: ale ty naprawdę bystry nie jesteś, ja piszę coś, ty sobie wycinasz część i ją komentujesz ogłaszając zwycięstwo. Zatrudnij się w tvp, to twój poziom rzetelności.
A co do argumentu legalności obrażania sg, to potrzeba do tego podstawy prawnej, oskarżenia i wyroku sądu którego nie było. Do tej pory prawnie obowiązuje domniemanie niewinności.
I tak przyklaskujesz cancel culture czyli ją popierasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: nikt nie zwolnił tej kobiety za poglądy tylko za znieważanie funkcjonariuszy. Popełnianie przestępstw nie ma nic wspólnego z poglądami.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1: Jesteś dzbanem i tyle. Ona obraziła służby mundurowe i za to jest paragraf. Poglądy polityczne a wulgaryzmy i zwykłe chamstwo to kompletnie inne rzeczy.
Ciekawe czy byście tak samo gadali jakby wasz przełożony okazał się zagorzałym lewicowcem i was wywalił za wasze poglądy


@Paula_pi: Przecież za poglądy, to jej właśnie NIE wyrzucali. Poglądy oznajmiała już wcześniej wielokrotnie.
Jak dla mnie to wystarczyło, żeby przeprosiła służbę graniczną i by było git. Nie trzeba zwalniać.
@Magma1: > Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek

Niepochlebna opinia czyli nazywanie ludzi którzy po prostu wykonują swoją pracę mordercami...W jakim ty świecie żyjesz jeśli nazwanie kogoś mordercą jest tylko niepochlebną opinią xD?
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1:

Ciekawe czy byście tak samo gadali jakby wasz przełożony okazał się zagorzałym lewicowcem i was wywalił za wasze poglądy


@Paula_pi: Ale co wy #!$%@?? XD Ona nie została wywalona za poglądy, tylko za skrajnie wulgarne i patusiarskie chamstwo, oraz nazywanie straży granicznej mordercami.

Rozumiem, że wolności słowa tych, którzy
@Paula_pi: Niedopuszczalne jest stosować takiego języka kiedy pracujesz w telewizji publicznej. Jej wpis, za który zostaka zwolniona brzmial jak wpis typowego wypopka nic dziwnego, ze wyleciala skoro rzuca lacina na prawo i lewo
( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumem nie grzeszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: tu nie chodzi o poglądy a sposób ich wyrażania i minimalna kulturę osobistą. Nie życzę sobie aby z moich pieniędzy finansowano kogoś kto potrafi tylko rzucać kur**mi w internecie.
Inna sprawa że powinni wylecieć jeszcze inni. Np Jakimowicz katalizator
@Magma1: Według mnie przypadki w wypadku "influencerów" należy trochę temat bardziej rozciągnąć.
W tym wypadku temat prywatnej opinii trochę się zaciera. Jeśli używamy mediów które jednocześnie służą nam do pracy, jej obserwujący to ludzie którzy przyszli tam ze względu na to co robi zawodowo - kariera aktorska - seriale reklamy itp.
Profilem prywatnym możemy nazwać profil na którym znajdziemy osoby które są związane z jej życiem osobistym - tj znajomi, rodzina;