Wpis z mikrobloga

Jestem złym człowiekiem. Zacząłem trollować własną babcię xD
To jest ultra katoliczka. Jedyne co ją interesuje, to to czy byłem w kościele xD Nie ma innych tematów. Może jeszcze ingerowanie w życie prywatne w bardzo agresywny sposób, za pomocą szantaży emocjonalnych. Pierwsze pytanie do mojej dziewczyny to czy była w kościele XD Nie pytała ją o nic innego. W ogóle nie interesuje ja nic innego poza modlitwą i chodzeniem do kościoła. O wszystko inne zadba pis. To taka typowa pozbawiona wymagań życia kobieta, która żyje w swoim małym świecie, nie ma o niczym pojęcia, a wszelkie próby pokazania jej czegoś nowego kończą się stanowczym oporem.
Wymyśliłem, że będę sprawdzał kiedy są jakie święta, nowe modlitwy i inne tego typu zapełniacze czasu. Teraz dzwonię co parę dni i pytam się czy modliła się za np św.Luka patrona Hoth. Ona wtedy, że nie bo nie wiedziała, że jest takie święto. To jej mówię że trzeba zmówić różaniec(to będzie już 3 tego dnia xD). I tak co parę dni znajduje święta,modlitwy albo innego tego typu gówna.
Moja matka ostatnio dzwoni, a ta kobieta, mówi że nie ma czasu bo nie wyrabia się z modlitwą w ciągu dnia xD Wstaje rano o 6, potem do kościoła, potem różańce, pacierze, koronki, gorzkie żale. Jeżeli w grudniu zaczną robić roraty o 18stej to będzie zagrożone jej życie, z powodu braku spożywania pokarmów na które nie będzie ma czasu. Ostatnio stworzyłem dwugodzinną modlitwę Pokutników z Choroszczy, ale nie wiem czy to właściwy moment przedstawienia jej tego dzieła.
W tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że stałem się teraz wzorowym wnukiem, który jest wzorowym katolikiem, chrześcijaninem z którego babcia jest dumna xD

#rodzina #kosciol #modlitwa #katolicyzm #polska #pis
  • 4
@mjawor: stara baba tylko chodzi i gada o Bogu i o tym ze jestem niewdzieczny a matka zle mnie wychowala bo pis dla nas tyle robi a my na niego nie glosujemy. Nie mam o czym z tobą dyskutować. Ona reprezentuje ten typowy polski katolicyzm, zasciankowy z kompleksami i wpieprzaniem sie w życie innych. Jak jest glupia to jen problem. Ja mam ubaw.