Wpis z mikrobloga

#bialorus #gry #thiswarofmine

Jak już jesteśmy w temacie konfliktu to warto sobie przypomnieć grę opowiadającą o życiu i przetrwaniu w cieniu wojny w okupowanym mieście:
Zrobione przez polskie 11 Bit Studio - This War of Mine można już kupić za trochę ponad 6 zł, poszukajcie na gg.deals bezpośrednich linków do keyshopów nie będę wrzucał, bo chyba nie można.
blogger - #bialorus #gry #thiswarofmine 

Jak już jesteśmy w temacie konfliktu to w...

źródło: comment_1636823061uQbgU59H6RgX5QOmqsxgcC.jpg

Pobierz
  • 21
@blogger: gierka potrafi wywołać emocje.

Kiedyś grałem i pamiętam sytuację, jak zabiłem przypadkiem jakiegoś staruszka, bo chciałem okraść go z zapasów. Okazało się, że w domu była jeszcze jego żona, więc zostawiłem jej te zapasy i wróciłem do kryjówki z moralniakiem. Kilka dni później postać, którą byłem na tej wyprawie palnęła sobie w łeb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BlackWidower: Ja miałem w kryjówce śmiertelnie chorego członka ekipy, do tego wszyscy przymierali głodem, a śnieg zablokował większość dróg. Jedynym wyjściem było okradnięcie tych staruszków.
Zabrałem więc ich zapasy. Po roztopach moje zapasy jedzenia się powiększyły więc poszedłem tam, żeby podrzucić im trochę do lodówki. Nie żyli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BlackWidower: Ło panie, grałem trochę ale zawsze starałem się nie dopuścić do czegoś takiego. Zawsze na akcję idzie ten co może unieść najwięcej albo nie ma wrażliwości na takie rzeczy. Często część osób z kryjówki łapie doła bo "jak X mógł ich tak potraktować?" ale oni nie zrobią sobie krzywdy. Jak komuś kto ma iść na akcję klęka psycha (a to widać), to zwyczajnie daję mu odpocząć parę dni i nawet
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To chyba w żadnego farming simulatora nie grałeś
@blogger: ale Stardew Valley to Ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż to nie jest tylko farming simulator. Chyba że miałeś na myśli konkretną grę Farming Simulator a nie gatunek to zwracam honor xd