Wpis z mikrobloga

Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie od strony prawaków o treści "Kiedy zdechnie Michnik" i zastanawiam sie co takiego zrobil Michnik, że jest tak znienawidzony przez wykopowych prawaków?

Koleś byl więzionym i internowanym opozycjonistą w czasach komuny, jest Kawalerem Orderu Orła Białego, nie dał się skorumpować Rywinowi i zatopił całe SLD i cały czas patrzy władzy na ręce.

#bekazprawakow #neuropa #wyborcza
Pobierz kobiaszu - Widze, ze pod znaleziskiem o smierci Durczaka pojawiło sie ważne pytanie o...
źródło: comment_163705367142JRd65JpiTcad1C7PVfBe.jpg
  • 104
@kobiaszu: Myślę, że logika, jakkolwiek jest ona obrzydliwa, jest taka:

Osoba X jest bardzo wpływowa, ja wiem, że X jest szkodliwy, ale reszta populacji tego może nie wiedzieć. Więc lepiej będzie jak X zginie, to wtedy będzie lepiej dla społeczeństwa.

A następnie.

Osoba X umarła / zginęła. Dobrze jak Y też w sumie szczeźnie, z w/w powodów.

I tak można sobie dopisywać do wielu osób.
@kobiaszu: masz pamięć złotej rybki czy świadomość obywatelską pokroju przysłowiowych Julek? Wy wszyscy macie coś z głową i ta huśtawka na wypoku jest już nie śmieszna a żenująca - od miłości do nienawiści i nazad w stosunku do TVN, GW czy nawet TVP.. Zaraz ktoś przypomni jak wyborcza wymazała redaktora czarną farbą i szukała guza na marszu ale im nie wyszło i będziecie hejtować xD
masz pamięć złotej rybki czy świadomość obywatelską pokroju przysłowiowych Julek? Wy wszyscy macie coś z głową i ta huśtawka na wypoku jest już nie śmieszna a żenująca - od miłości do nienawiści i nazad w stosunku do TVN, GW czy nawet TVP.


@SSDH: Nic nie zrozumialem z tego bełkotu

Zaraz ktoś przypomni jak wyborcza wymazała redaktora czarną farbą i szukała guza na marszu ale im nie wyszło i będziecie hejtować xD