Wpis z mikrobloga

solana to dosłownie najprzyjemniejszy w użyciu blokczejn ever. Nie ma #!$%@? się z gas fee, czekania pół dnia aż będzie odpowiednia ilość potwierdzeń, nie trzeba się martwić że coś się #!$%@? po drodze... jakie to jest wspaniałe, klikasz swap i za dwie sekundy już masz to co chciałeś na wallecie. Uhhghghghhghh uwielbiam to

woof woof woof woof woof

#kryptowaluty #solana
kexus512 - solana to dosłownie najprzyjemniejszy w użyciu blokczejn ever. Nie ma #!$%...

źródło: comment_16371782175gGRDzYMJQZbVxw6y0dGWr.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@sajmen: dokładnie tak. To wolisz nie mieć dostępu do pieniędzy przez kilka godzin czy wolisz nie móc zapłacić za zakupy bo koszt obsługi płatności wynosi więcej niż kwota jaką masz na koncie?

Przykro mi że musimy operować głupimi porównaniami


@kexus512: nie chce mi sie tobie nic tlumaczyc, chlopie ty dalej nie rozumiesz, ze ktos moze wylaczyc sieć i możesz stracić swoje pieniadze!!!!!
co jakby nody nie powstały ponownie? co jakby
  • Odpowiedz
@sajmen: tobie jest brak podstawowej wiedzy na temat dzialania blockchainu, idz sie #!$%@? doucz a nie marnujesz mój czas. Przychodzicie na ten tag i #!$%@? głupoty na ślepo, jak ja byłem na waszym miejscu to raczej zadawałem pytania a nie wydawałem wyroki.
  • Odpowiedz
@najmniej4znaki czyli chcesz mi powiedzieć, że w każdej chwili mogą to porzucić i wypuścić normalna wersję? A ludzie stracą swoje sol? XD
@kexus512 co z tego, że masz 1500 nodow jak 19 posiada większość stejka i mogą zatrzymać i cenzurować sieć jak im się podoba. Plus, żeby do tej elitarnej grupy należeć musisz przejść kyc. Którego tam się wszyscy boją xD
  • Odpowiedz
czyli chcesz mi powiedzieć, że w każdej chwili mogą to porzucić i wypuścić normalna wersję? A ludzie stracą swoje sol? XD


@WhiskeyIHaze: ty jestes #!$%@? glupi czy glupi, wez przeczytaj jeszcze raz co napisales, i usun to zeby sie juz nie osmieszac XDDDDD
  • Odpowiedz
@najmniej4znaki: głupi jesteś ty i inni zwolennicy solany nie wiedzący jak to działa xd Po co piszesz o jakiejś becie? wiesz jak działają np. beta wersje gier? zwłaszcza online? Jak kończą testy to jest restart serwera i cała zabawa się zaczyna od nowa. Więc może oni mają taki sam plan?
  • Odpowiedz
19 największych validatorów na solanie ma razem 33.6%


@kexus512: i sama strona mówi, że tyle wystarczy, zeby cenzurować i zatrzymać sieć.
Pool to zdecydowanie co innego. wiesz, że tam są tysiące pojedynczych osób, które tego poola mogą zmienić na innego w kilka minut jak coś będzie nie tak? A tych 19 walidatorów nie zmienisz bo wybrała ich fundacja i ona ma tutaj ostatnie słowo. jak ty tego nie ogarniasz to ja
  • Odpowiedz
@sajmen My opieramy sie na CZYSTYCH DANYCH. Ty opierasz sie na stresie bo ci 5$ utknęło na kilkanaście godzin.

A tych 19 walidatorów nie zmienisz bo wybrała ich fundacja i ona ma tutaj ostatnie słowo. jak ty tego nie ogarniasz to ja kończę dyskusję bo nikt mi nie płaci za edukowanie debili co nie chcą żadnej wiedzy przyjąć.


@WhiskeyIHaze: PRZECIEZ TYCH VALIDATOROW NIE WYBIERA FUNDACJA, validatorem moze byc KAZDY
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: stake poole też można zmieniać. Na tym polega idea stake poola, to samo masz na eth 2.0

A tych 19 walidatorów nie zmienisz bo wybrała ich fundacja


CO #!$%@? AAHAHAHAHAHHAAHA
  • Odpowiedz
@kexus512 czy ty właśnie głosowanie na walidatorów porównałeś do stejk pool? XD poczytaj o tym czym jest pos i w jakim celu są stejk Poole. Wiesz, że musisz tam wysłać swoje krypto i tracisz do niego dostęp?
  • Odpowiedz