Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #gownowpis #hardcore

Mirki, podczas ostatnich porządków znalazłem paczkę, której nigdy nie otworzyłem a w której wiem, że znajduje się Surströmming. Paczka została nadana 07.04.2018 roku i tak sobie leżała, w różnych temperaturach, głównie pokojowa i ostatnio w garażu w lecie. Co ciekawe sprzedawca napisał na etykicie "hardcore", nie wiem co miał na myśli xD Jeśli ten wpis zdobędzie 10 plusów to nagram filmik jak to otwieram.
BratProgramisty - #gotujzwykopem #gownowpis #hardcore

Mirki, podczas ostatnich por...

źródło: comment_1637224977ZXmixIgJjLti45nvnE2ame.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BratProgramisty:i znowu te zebroplusy żeby op coś zrobił, nagrywaj i wrzucaj to wykop oceni a nie wpis czy warto to robić... Wykopie dokąd zmierzasz? Widzę że wpisy RicardoMilos nic nie zmieniły...
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: Jadłem i większość na yt filmików o rzyganiu to przesada, mi to śmierdziało ogórkami takimi zakiszonymi bardzo, wdupczyłem z szwagrem przy grillu xD z chlebem masłem i cebulka :D :D :D tylko my zostaliśmy przy stole ale nie było źle.
  • Odpowiedz
zdajesz sobię sprawę, że szursztroming otwiera się pod wodą. W Wiaderku/misce. Tak, aby odór nie wydostał się do atmosfery. Do tego śledzia nie jemy samego, tylko z jakimiś dodatkami - kartoffelsalad, zielona cebulka, cebula, pomidorki, na chlebku lub nie.


@lizakoo: Koniecznie napisz do tego Szweda z filmu Makłowicza, że nie wie co czyni.
ZygmnuntIgthorn - > zdajesz sobię sprawę, że szursztroming otwiera się pod wodą. W Wi...
  • Odpowiedz
@BratProgramisty ostatnio w robocie ktoś wpadł na pomysł żeby kupić i zobaczyć kto spróbuje. Jako że chciałem sprawdzić czy rzeczywiście tak #!$%@? to stwierdziłem że pójdę z nimi. Zaraz po otwarciu kilku uciekło, jeden wziął w usta, rzygnął a później pół godziny chodził i co chwila ruch wymiotny. W sumie 3 osoby zjadły w tym ja bo byłem ciekawy smaku no i dobra świnia zeżre wszystko. Osobiste uczucia #!$%@? jakby Ci szambo
  • Odpowiedz