Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #gownowpis #hardcore

Mirki, podczas ostatnich porządków znalazłem paczkę, której nigdy nie otworzyłem a w której wiem, że znajduje się Surströmming. Paczka została nadana 07.04.2018 roku i tak sobie leżała, w różnych temperaturach, głównie pokojowa i ostatnio w garażu w lecie. Co ciekawe sprzedawca napisał na etykicie "hardcore", nie wiem co miał na myśli xD Jeśli ten wpis zdobędzie 10 plusów to nagram filmik jak to otwieram.
BratProgramisty - #gotujzwykopem #gownowpis #hardcore

Mirki, podczas ostatnich por...

źródło: comment_1637224977ZXmixIgJjLti45nvnE2ame.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
Na początku napisałem bez dopisku bezpieczeństwa, ale zdążyłem w porę edytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GrammarNazi: nic nie szkodzi zacytować wybiórczo.
na płakupłaku, ze to wyrwane z kontekstu, już nikt nie reaguje. xD
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: w sumie to zawartość jest w hermetycznie zamkniętej puszce, te śledzie sa kiszone wiec i tak już przeszły fermentacje, zapewne mogą taj leżeć 30lat i nie będzie to miało wpływu na to jak śmierdzą ani jak smakują wiec żadna rewelacja
  • Odpowiedz
Nie, wizja rzygającego kolesia jakoś go specjalnie nie utwardza.


@dran2: mnie z kolei taka wizja wgl nie kręci.
następnym razem dopytaj na wypoku, czy żartujemy, czy może się od razu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: też kiedyś przetrzymałem jedną puszkę. Mocno się wybrzuszyła z każdej strony a śledź w środku się kompletnie rozpuścił przez co nie było nawet co jeść :/ Walory zapachowe też miał słabsze niż taki świeży... Ale i tak Cię pozamiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz