Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mayfield: nie no bez przesady - nie zrozumieliśmy się.. wiem co wchodzi w skład ejakulatu i skąd pochodzi. Pytam o odczucia samych jąder bo jednak jakaś różnica przed i po jest..
@Szkodzik nie ma różnicy, plemniki to parę % spermy więc nie ma widocznej różnicy, możesz mieć syndrom bólu jąder po wazektomi ale metoda stosowana przez Kulika znaczącą ogranicza tą szansę chyba do niecałych 2% ale mogę się mylić z tym 2% bo dawno to czytałem, ale na bank dużo mniejsza szansa na ból niż u Siwika. Powtarzam że to szansa, a nie że to będzie bo ogólnie to rzadko chyba się zdarza.
w sensie że wcale ich nie opróżniasz. Wstyd nie wiedzieć że jaja i moszna to nie magazyn spermy, ona tam się nie znajduje wcale. Podstawowa wiedza o budowie swojego ciała, ty serio myślisz że sperma gromadzi się w mosznie i podczas wytrysku ona z jaj i moszny jest wypompowywana? Ile ty masz lat?


@Mayfield: dobra, nie zesraj się. to jak to działa wg ciebie?
@Mayfield: AFAIK nasienie jest magazynowane w najądrzach a one znajdują się w mosznie. Spiąłeś się że ktoś myśli że "sperma gromadzi się w mosznie", a mi to wygląda na skrót myślowy ale nie taki by komuś mówić że ma mało lat xDD To jakbym powiedział że krew mi odpłynęła z ręki a ty byś powiedział: "nie z ręki tylko z żyły w ręce, ile ty masz lat?" xD
@okmanek plemniki się tam gromadzą ( ͡º ͜ʖ͡º) poczytaj co to nasienie zanim się wypowiadasz bo dalej nie wiesz( ͡º ͜ʖ͡º) nasienie=sperma czego składnikiem są plemniki. Idąc twoim tokiem rozumowania od razu po zabiegu powinno się być bezpłodnym, to zastanów się dlaczego trzeba odczekać z badaniem 12 tygodni i 30 ejakulacji ( ͡º ͜ʖ͡º)