Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wykopki help
potrzebuję namiaru na dobrego reumatologa, który mnie nie oleje ciepłym moczem ze względu na wiek
Ana3 pozytywne i inne objawy więc lekarz z innej specjalizacji mówił o potencjalnym toczniu i koniecznej wizycie u reumatologa więc zależy mi na diagnostyce w tym kierunku
Fajnie jakby był w #rzeszow albo pobliżu, ale #podkarpacie też może być jeśli będzie wart i przestanie mnie w końcu dzięki temu boleć wszystko xD
#reumatologia #medycyna
  • 4
@gfgfgfa Cześć, ja byłem prywatnie u Piotra Dąbrowskiego trochę czasu temu. Dobrze wspominam wizyty u niego, bo wstępna diagnoza była inna. Wydaje mi się, że podszedł do tematu profesjonalnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_pom: ooo, jeszcze widzę, że przyjmuje w medyku to bym miała za darmo jeśli się uda i jeśli ciągle tam przyjmuje
Dziękuję ()
A tak prywatnie to pamiętasz czy długo czekałeś? Nie mam pojęcia jakiech terminów się spodziewać
@gfgfgfa na NFZ chciałem to dostałem informację, że około 4 miesięcy. Tylko to było 3 lata temu. Nie wiem jak teraz, ale podejrzewam, że nie jest lepiej :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_pom: kurde to i tak nie jest jakoś super długo. Na jednego na nfz czekałam 2 lata tylko po to żeby mnie delikatnie wyśmiał, że jeszcze będę mieć czas do niego chodzić i powinnam po prostu pić więcej wina. Dziękuję pan doktor, jak ręką odjął wszystko (°°