Wpis z mikrobloga

Grupa Performatywna Chłopaki miała niby być profilem promującym czułą i nietoksyczną męskość (xD), pisali wiele razy jak to niby mężczyźni potrzebują wsparcia i co zrobili? Z każdego kolesia zrobili gwałciciela i typa pizgającego partnerkę, okazali się tylko feministyczną bojówką, mającą na celu obrażać mężczyzn.
Dlatego wiem, że większość przegrywów raczej nie udziela się na instagramach, ale nawet jeśli to zachęcam poświęcenie 2 minut i założenie konta, żeby np. przy najnowszym i innych wkrótce dodawanych zdjęciach uświadomić ich, co sądzimy o takim profilu i jak bardzo jest on "potrzebny".
https://www.instagram.com/grupaperformatywnachlopaki/
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Grupa Performatywna Chłopaki miała niby być profilem promującym czułą i ni...

źródło: comment_1637338336pdECF6vkg9PwBQzNMMYRDO.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@hauser15: dla mnie to konto to nieporozumienie, ale z całkiem innych powodów. Typy zrobili post, w którym pokazali statystyki przemocy, które jasno pokazywały że sprawcami przemocy są głównie mężczyźni. Panowie w komentarzach się splakali, post został usunięty i jeszcze za to przepraszali. No x kurła D

czepiasz się jednego postu gdy reszta to gadanie typowe dla mra (przykład załączony poniżej) A niech mają panowie swoją "feminsityczna" przestrzeń, średnio mnie to interesuje
konopiapolska - @hauser15: dla mnie to konto to nieporozumienie, ale z całkiem innych...

źródło: comment_1637339153lNMwAvct0kxCQzfdsBjTk4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz