Wpis z mikrobloga

Guanyu Zhou- The best choice dla Formuły 1 #abcf1 zapraszam do obserwowaniu tagu

Guanyu Zhou zostanie pierwszym chińskim kierowcą w historii Formuły 1. Dzięki wsparciu finansowemu wygryzł w walce o fotel Oscara Piastriego, który szturmem zdobywa serie juniorskie, gdyż jest ubiegłorocznym mistrzem F3 i obecnym liderem F2. Mimo wszystko jego wybór wydaje się lepszy, bo "Seria 20 najlepszych kierowców świata" jest mitem.

Formuła 1 nie skupia się na umiejętnościach. Żyje paydriverstwem, a kreślarz jedwabnego szlaku dla świata motosportu da więcej korzyści dla marki Alfa Romeo i królowej motosportu, niż kolejny wielki talent, których i tak w stawce mamy całkiem sporo. Chiński kierowca jest wyborem podyktowanym pieniędzmi, ale to wcale nie oznacza, że jest słabym zawodnikiem. Szykuje nam się kolejny kierowca końca stawki, który słynie z solidnego tempa i rezultatów. A pieniędzy przyniesie tak wiele, że będzie się z tego cieszyła każda strona.

Link do mojego artykułu: https://swiatwyscigow.pl/artykuly/felietony/23242-guanyu-zhou-korzysc-dla-formuly-1

#abcf1 #f1 #chiny #motoryzacja #wyscigi #sport #formula1 #f1pro #alfaromeo
Pobierz jaxonxst - Guanyu Zhou- The best choice dla Formuły 1 #abcf1 zapraszam do obserwowani...
źródło: comment_1637344292w30u1VIbw6cZseZ0liLLoZ.jpg
  • 19
Będzie mi bardzo miło, jak wykopiecie znalezisko () : https://www.wykop.pl/link/6373375/guanyu-zhou-finansowa-korzysc-dla-formuly-1/

Pozwolę sobie zawołać mirków, który zalajkowali post z wczoraj: @tumialemdaclogin, @JuzefCynamon, @TiDiEj, @Brant, @Raa_V, @Dalemsienabracnategobaita, @milosz1204, @kubossc, @kozackikozak, @Natrent, @zwaldemar, @Koroshiya_1, @Ignite, @urwis69, @zdjecie_z_wenszem, @Daniel_Avocado, @Sruklilele, @Leotard00, @mala_ala, @wojtas___, @huudyy, @RitmoXL, @MrHaribo,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jaxonxst: też jakis czas temu pisałem na tagu że alfa podjęła jedyna rozsądną decyzję. Bo nie trzeba się oszukiwać że Robert to stary dziad i jedynie dla Orlenu jest przydatny. Oscar to biedak i może liczyć że Fernando wyleci za rok, schwartzmann już nie ma na co liczyć, DeVries już też przepadł i nie ma szans na fotel.
A Guanyu to gwarancja zysków dla Alfy i Formuły 1. Nawet jakby nie
@jaxonxst: szczerze mówiąc mam nadzieję, że pan Zhou się okaże dobrym kierowcą F1. Bycie paydriverem to jedno, ale zauważyłem tendencję ludzi do skreślania go już teraz, na długo przed sezonem. Może jestem marzycielem, ale bym chciał żeby zamknął mordy ludziom, co widzą w nim tylko worek pieniędzy okupujący pierwszą trójkę od końca. Nie żebym liczył na drugiego Hamiltona, ale życzę mu regularnego pobytu w punktach.