Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech mi ktoś wytłumaczy ci się robi w UI czy UX. Zarobki według internetu super dla kogoś kto zawsze robił w januszexie a po googlowaniu co to właściwie jest wychodzi na to że nic konkretnego się nie robi xD to tak jakby spytać jak najszybciej, najłatwiej i bez doświadczenia zacząć w IT i jeszcze mieć z tego 5-10k. Według Google nie trzeba umieć programować, jakieś tam narzędzia tylko obsługiwać i mieć wyobraźnię xD serii takie to łatwe?

#progamowanie #ui #ux #design #naukaprogramowania #programista15k #it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6199a90b1e9981000a57ecc3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
a po googlowaniu co to właściwie jest wychodzi na to że nic konkretnego się nie robi xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Coś słabo googlujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według Google nie trzeba umieć programować, jakieś tam narzędzia tylko obsługiwać i mieć wyobraźnię xD serii takie to łatwe?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Programować ani kodować nie musisz, ale musisz znać ograniczenia techniczne. Dla projektowania dla weba przynajmniej podstawy HTML i CSS, dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh ile razy już podobne pytanie tu było. Tak w skrócie

1. UX czy UI to nie są "zawody", zawodem jest DESIGNER, czyli jesteś projektantem. Każdy projektant który projektuje coś z czego korzystać będą ludzie powinien mieć na uwadze dobry UX.

2. UX czyli User Experience, to jest z definicji ogół wrażeń jakie doświadcza użytkownik przy korzystaniu z produktu / usługi - obecnie głównie do dotyczy cyfrowych produktów, ale nie
  • Odpowiedz
@dziendobrry: oj zdziwiłbyś się ile osób na priv i na wykopie i w innych portalach mi zadaje takie samo pytanie, a obecnie faktycznie jest prowadzona taka narracja jak pisze OP, to samo co było programistami i testerami, łatwe i każdy może...
  • Odpowiedz
a po googlowaniu co to właściwie jest wychodzi na to że nic konkretnego się nie robi


@AnonimoweMirkoWyznania: no dokładnie, a jak myslisz czemu ludzie teraz walą do tej branży drzwiami i oknami? Jak kiedyś na Linkedinie ustawiłem na chwilę badge "Hiring" to miałem po jednym dniu więcej zapytań niż miałoby ogłoszenie "Oddam za darmo Golfa IV" na olx.
  • Odpowiedz