Wpis z mikrobloga

dokładnie w tym miejscu to zrobiłeś podzieliłeś społeczeństwo na głupie i mądre po czym sam siebie uznałeś za tego lepszego


@vieniasn: no i jaki masz z tym problem? Negujesz istnienie różnic intelektualnych? Sugerujesz, że Andrzej #!$%@?ący za minimalną na taśmie jest 'na równi' z nie wiem, prezesem banku?

43% społeczeństwa głosowało na PiS w ostatnich wyborach - jak cokolwiek wyraźniej mówi "jestem kretynem", to ja nie wiem, co to jest.
  • Odpowiedz
@fegwegw
tak
Andrzej i prezes są równi bo ludzi nie ocenia się tylko po stanie konta i tym ile zarabiają
Andrzej może być lepszym człowiekiem niż prezes banku i odwrotnie

i jaki masz z tym problem?

zabawny z ciebie gość i tyle

z fartem elo
podjazdy że zarabiam mało sobie daruj
  • Odpowiedz
Andrzej i prezes są równi bo ludzi nie ocenia się tylko po stanie konta i tym ile zarabiają


@vieniasn: ale ja tak wcale nie uważam ¯\_(ツ)_/¯

Liczy się też to, w jaki sposób przyczyniają się do rozwoju społeczności, ilu ludziom dają pracę, ile podatków płacą, etc.

Zatem już wiem, że rozmawiam z tęczowym oszołomem, zatem też elo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sckb: #!$%@? jak ja z różową mam parę k więcej mamy kredyt, auto z 2007 i w życiu nie byliśmy na wakacjach za granicą nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alkoholik000: Ja mam 4x tyle, zona nie pracuje, siedzi z bombelkiem i kotem w domu, i ledwo dajemy rade, jak z 10% sie zaoszczedzi to sukces i czerwona kartka w kalendarzu

@klinaklinem: to generalnie jesteś niegospodarny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz