Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Jakubie Zygarłowskim, wiernym ministrancie Woźnickiego. Ja rozumiem, że stare sekciarskie baby dały się podejść Miśkowi, ale dlaczego do cholery dość młody człowiek, w dodatku przedsiębiorca poświęca 5 godzin dziennie na usługiwanie jakiemuś psychopacie, który wielokrotnie #!$%@?ł po nim z ambony. Dla mnie to jest totalnie niezrozumiałe, może chęć fejmu i zaistnienia? Niezbadane są wyroki Wronieckiej.

PS: Dla wszystkich zastanawiających się dlaczego filmów Woźnickiego nie można komentować - w jednym z expose z listopada 2020 roku, mówił że nie można komentować jego filmów, gdyż ze słowem kapłana się nie dyskutuje, trzeba je przyjąć jakie jest.

#wroniecka9
  • 37
@zygarlowski: Z tego co widziałem to Zygarłowski swoje za uszami ma, często Woźnicki jak i on sam wspominają, że "zostawił żonę i dzieci" - pewnie balował z małolatami na wyjazdach "służbowych". Jednym z pierwszych sekciarzy Woźnickiego był ojciec Jakuba - Jerzy, który doznał objawienia i nawrócił się na tę "jedyną właściwą" mszę - odprawianą oczywiście przez Woźnickiego. Potem nie wiadomo co się stało, ale ze słów Woźnickiego można zrozumieć, że to
Tak, Jerzy też posługiwał Woźnickiemu ale zmarł z tego co mówili. Dla mnie i tak to jest niesamowicie dziwne, tym bardziej, że jak sam mówisz Woźnicki nieraz rugał Zygarłowskiego z ambony, ostatnio mówił ze Kubuś się łajdaczył itp. O ile stare baby jestem w stanie zrozumieć, tak Zygarłowskiego ni #!$%@?.
@zygarlowski: on już tej firmy dawno nie prowadzi, busa firmowego przerobił na Obrone Mszy, a Misia prócz posługiwania wozi wszędzie, na obiadki zabiera itd. Ciekawe czy rodzina jest zadowolona że Łysy więcej czasu poświęca księdzu niż im, że nie pracuje i co chwile lata po sądach dostając grzywny i mandaty xD w nagrodę ma paczkę moherów i zjebe z ambony co kilka dni xd
@zygarlowski: Zreszta nie on jeden chce odpokutować swoje występki. Sporo czcigodnych ma swoje za uszami.
* Pan Jakub: łajdaczyl się
* Jedna z czcigodnych ponoć dorabiała sobie na zachodzie
* Inna wyskrobala się
(Ksiądz kilkukrotnie podawał te przykłady na ogłoszeniach, wiec pewnie dotyczą czcigodnych)
@zygarlowski: Z tego co Misiek mówił "wrócił do żony, ale żona nie wróciła do niego" - może nie ma do kogo gęby otworzyć i potrzebny mu taki "przyjaciel" co też nie ma za bardzo nic do roboty, a dodatkowo obiecuje mu odkupienie grzechów jeśli będzie uczęszczał do niego na przedsoborową mszę. Ludzie co się w życiu pogubią często łapią się na takie chwyty.
@zygarlowski: Myśle, że średnia dzienna wyjdzie więcej niż 5 godzin. Dochodzą pielgrzymki, sądy, komisariaty, wyjazdy do sanktuariów a ostatni pomysł to nagrywanie czytań z katechizmu wraz z komentarzem (pomysł Pana Jakuba). On jest już praktycznie jak osobisty asystent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zygarlowski: Jak już ktoś wspomniał ciekawe za co on żyje. A może ma w tym jakiś cel? Może jakaś czcigodna mu majątek przepisze, raz na pana księdza, raz na J? Może na to liczą i to taki układ z panem księdzem?

Jakby nie J to by uniwersum tak nie wyglądało, stare baby by filmu na youtube nie wrzuciły.
@Exklusiw: No tak podejrzewam, były przedsiębiorca dostrzegł lepszą okazje na łatwy zarobek, a przy okazji dla kurażu poskacze sobie do policji. Misiek na pewno coś dostanie od czcigodnych, a podejrzewam ze dla ministranta coś skapnie. W takim wypadku wyglądałoby to jako tako logicznie.
@Exklusiw: Mi się wydaje, ze misio dalej ma jakąś wizje i prawdę objawioną, z tego co wiem nie bierze pieniędzy za intencje itp... Gość jest po prostu chory psychicznie i tyle. Z kolei Zygarłowski chyba liczy na cash.
Okazja na zarobek... No jak sam napisałem - pewnie tak. Ale czy to aż taka okazja? Nawet jak coś dostanie, nawet spadek po jakimś czcigodnym. Czy to jest warte iluś lat właściwie pełnoetatowej pracy?
@Exklusiw: No tak, ten wprost przy ludziach ze Zygarłowski się łajdaczył, a Kubuś potulnie kiwa główką. Odnośnie Miśka na pewno ma okropny charakter, ale przy okazji ma jakieś zaburzenia psychiczne, jego zachowanie znacząco odbiega od przyjętych norm.