Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Jakubie Zygarłowskim, wiernym ministrancie Woźnickiego. Ja rozumiem, że stare sekciarskie baby dały się podejść Miśkowi, ale dlaczego do cholery dość młody człowiek, w dodatku przedsiębiorca poświęca 5 godzin dziennie na usługiwanie jakiemuś psychopacie, który wielokrotnie #!$%@?ł po nim z ambony. Dla mnie to jest totalnie niezrozumiałe, może chęć fejmu i zaistnienia? Niezbadane są wyroki Wronieckiej.

PS: Dla wszystkich zastanawiających się dlaczego filmów Woźnickiego nie można komentować - w jednym z expose z listopada 2020 roku, mówił że nie można komentować jego filmów, gdyż ze słowem kapłana się nie dyskutuje, trzeba je przyjąć jakie jest.

#wroniecka9
  • 37
@zygarlowski: Z tego co widziałem to Zygarłowski swoje za uszami ma, często Woźnicki jak i on sam wspominają, że "zostawił żonę i dzieci" - pewnie balował z małolatami na wyjazdach "służbowych". Jednym z pierwszych sekciarzy Woźnickiego był ojciec Jakuba - Jerzy, który doznał objawienia i nawrócił się na tę "jedyną właściwą" mszę - odprawianą oczywiście przez Woźnickiego. Potem nie wiadomo co się stało, ale ze słów Woźnickiego można zrozumieć, że to
Tak, Jerzy też posługiwał Woźnickiemu ale zmarł z tego co mówili. Dla mnie i tak to jest niesamowicie dziwne, tym bardziej, że jak sam mówisz Woźnicki nieraz rugał Zygarłowskiego z ambony, ostatnio mówił ze Kubuś się łajdaczył itp. O ile stare baby jestem w stanie zrozumieć, tak Zygarłowskiego ni #!$%@?.
@zygarlowski: on już tej firmy dawno nie prowadzi, busa firmowego przerobił na Obrone Mszy, a Misia prócz posługiwania wozi wszędzie, na obiadki zabiera itd. Ciekawe czy rodzina jest zadowolona że Łysy więcej czasu poświęca księdzu niż im, że nie pracuje i co chwile lata po sądach dostając grzywny i mandaty xD w nagrodę ma paczkę moherów i zjebe z ambony co kilka dni xd
@zygarlowski: Zreszta nie on jeden chce odpokutować swoje występki. Sporo czcigodnych ma swoje za uszami.
* Pan Jakub: łajdaczyl się
* Jedna z czcigodnych ponoć dorabiała sobie na zachodzie
* Inna wyskrobala się
(Ksiądz kilkukrotnie podawał te przykłady na ogłoszeniach, wiec pewnie dotyczą czcigodnych)
@zygarlowski: Z tego co Misiek mówił "wrócił do żony, ale żona nie wróciła do niego" - może nie ma do kogo gęby otworzyć i potrzebny mu taki "przyjaciel" co też nie ma za bardzo nic do roboty, a dodatkowo obiecuje mu odkupienie grzechów jeśli będzie uczęszczał do niego na przedsoborową mszę. Ludzie co się w życiu pogubią często łapią się na takie chwyty.
@zygarlowski: Myśle, że średnia dzienna wyjdzie więcej niż 5 godzin. Dochodzą pielgrzymki, sądy, komisariaty, wyjazdy do sanktuariów a ostatni pomysł to nagrywanie czytań z katechizmu wraz z komentarzem (pomysł Pana Jakuba). On jest już praktycznie jak osobisty asystent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zygarlowski: Jak już ktoś wspomniał ciekawe za co on żyje. A może ma w tym jakiś cel? Może jakaś czcigodna mu majątek przepisze, raz na pana księdza, raz na J? Może na to liczą i to taki układ z panem księdzem?

Jakby nie J to by uniwersum tak nie wyglądało, stare baby by filmu na youtube nie wrzuciły.
@Exklusiw: No tak podejrzewam, były przedsiębiorca dostrzegł lepszą okazje na łatwy zarobek, a przy okazji dla kurażu poskacze sobie do policji. Misiek na pewno coś dostanie od czcigodnych, a podejrzewam ze dla ministranta coś skapnie. W takim wypadku wyglądałoby to jako tako logicznie.
@Exklusiw: Mi się wydaje, ze misio dalej ma jakąś wizje i prawdę objawioną, z tego co wiem nie bierze pieniędzy za intencje itp... Gość jest po prostu chory psychicznie i tyle. Z kolei Zygarłowski chyba liczy na cash.
Okazja na zarobek... No jak sam napisałem - pewnie tak. Ale czy to aż taka okazja? Nawet jak coś dostanie, nawet spadek po jakimś czcigodnym. Czy to jest warte iluś lat właściwie pełnoetatowej pracy?
@Exklusiw: No tak, ten wprost przy ludziach ze Zygarłowski się łajdaczył, a Kubuś potulnie kiwa główką. Odnośnie Miśka na pewno ma okropny charakter, ale przy okazji ma jakieś zaburzenia psychiczne, jego zachowanie znacząco odbiega od przyjętych norm.
No jednak jakaś praca, nie mówię, że wyczerpująca fizycznie. W końcu z 8h sumarycznie pewnie dziennie na sukienkowego marnuje. A ten czas mógłby wykorzystać na zarabianie. W branży eventowej też raczej nie było wyczerpująco fizycznie ani nudno, powtarzalnie.
Jak myślicie - Gdzie jest granica co czcigodni by byli w stanie zrobić dla misia, a czego już nie? W końcu sekta już dojrzała, niepewne osobniki poodpadały.
Nie no kryminalistami nie są, bez przesady. Jedynie co to popełniają wykroczenia. Co do tego, że jest pośmiewiskiem internetu pełna zgoda, on jest tego w pełni świadom, bo w odróżnieniu od Kubusia to Woźnicki czy czcigodne nie są po prostu świadome tego, że jest z nich toczona beka.
Jakby misio wśród fantów znalazł rybę bez głowy przybitą gwoździem do drzwi ..... Jak p. Zbigniew/Tomasz czyta to nie żebym coś sugerował ;)
@Exklusiw: A Misiek robił to wielokrotnie w transmisjach na żywo, wyciąganie jego historii i nazywanie wprost tego za co obecnie „pokutuje”. Zdarzyło się ze nawet jechał po jego ś.p. Ojcu. Masakra..