Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #edible #marihuana
Nie jestem chemikiem wiec na prosty rozum, jeśli na blache ciasteczek wrzuce 1g to bedzie spoko czy za mało? Mam zamiar zjeść 2 ciastka, konopie przyjmuje dosyc czesto w weekendy tolerke troche mam. Jeśli chodzi o gatunek towaru to nie mam pojęcia ale standardowy okolo 10-15% thc, Oczywiście mieszkam w Holandii, broń boże w Polsce bo tutaj to nielegalne
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@seba_thc666 mało, to się robi masło, a dopiero ciastka na tym maśle, o wrzucenie tak to nie słyszałem, typ mówił, że na kilo tego masła to poszło 250 gram, ale nie znam detali, piec nie potrafię, wiem tylko, że thc gorzej się wchłania doustnie, masz sobie przejrzyj forum, a jeszcze jedno te masło srogo mnie poskładało, w końcu usnąłem, mało co pamiętam, dość długo też wchodziło https://hyperreal.info/
@seba_thc666 dość długo, taka przyjemna drzemka potem i strasznie głodny byłem, zupełnie inaczej jak po tzw wiadrze, mnie zwykle THC pobudza, a to było podobne do takiego sukuna mocnego Isolator czy coś takiego, nie jestem dobry w technicznych rzeczach, po prostu spróbuj, jak ci towaru nie szkoda, tylko poczekać musisz bo wchodzi długo tak jak grzyby.
@seba_thc666 możesz czuć dłużej i mocniej zamulenie niż po zwykłym paleniu, zależy ile weźmiesz, ale gram na blachę to słabo. Zależy od tolerki ale możesz liczyć 0.1g jako ~9-11mg thc jak dobrze przerobisz i towar typowy co lata po Polsce. Sprawdź w google "edibles dosage chart" w jaką dawkę powinieneś celować
@seba_thc666: po ciastkach nie wiem bo nie jadłem, ale jak bylem w NL to 0.5g haszu roztopione na łyżce i wlane w jogurt, zjedzone na pół z kumplem #!$%@?ło z kapci a cała faza trwała około 24h, pamiętam z tego tyle że siekło mnie przy kasie w markecie i nie mam pojęcia co się dalej działo. Dopiero rano się obudziłem i nie wiedziałem o #!$%@? chodzi że nadal mnie mocno trzyma