Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/61991729/wolam-uzytkownikow-ktorzy-zaplusowali-nastepujacy-/#comment-219684249


Najprawdopodobniej to ostatnie wołanie w tym roku, przyszłe noże dopiero koło marca (z wyjątkiem stycznia, chcę dać coś od siebie na sprowadzanie uranu #pdk) , muszę trochę odpocząć, pewnie Wy od mojego nożowego spamu też.

Za to mogę obiecać, że w 2022 będzie więcej noży kuchennych i to wysokiej klasy. Przynajmniej taki jest plan. Udało się dozbroić sprzętowo dość mocno, mam nadzieje, że pójdzie za tym też jakość mojej pracy (a właściwie to hobby). Zbieram też coraz więcej wiedzy na temat szlifów, geometrii ostrzy i wyciągania ze stali jak najwięcej. Gdyby skupić się wyłącznie na tym można z całą pewnością otworzyć nowy kierunek studiów - #knifemaking

Pewnie jeszcze w tym roku na moim tagu #justcraftedgoods wrzucę kilka zdjęć z przyzwyczajenia, ale wołać zbiorowo nie będę. Muszę skupić się teraz na innych sprawach które odkładałem, a które cierpliwie czekają na swoją kolej.

Dzięki, że byliście ze mną w tym roku. Trochę śmieszkowaliśmy na tagu #justcraftedgoods , trochę w wiadomościach prywatnych. Parę mini spin też było, co by trochę rozruszać układ krążenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie jakoś udało mi się trafiać na fajnych Mirków i życzliwe Mirabelki. Z wypoku nie znikam ale działalność ograniczam, póki jeszcze udało się nie zatoczyć kręgu mikroblogera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zobaczenia w 2022 :)

#hobby #bushcraft #handmade
Pobierz smieszqje - Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
h...
źródło: comment_1638027627yDEJ9xKXBM00wcZ4GziBRQ.jpg
  • 19
@CatHater kurcze, chyba jesteś pierwszy, albo przynajmniej pierwszy który o tym głośno mówi, że mu się nie podoba ;) do tej pory dostawałem pozytywny odzew co do rzeczy które szyłem. Do tego noza też jest pochewka, tylko nie ma jej na zdjęciu ;)
@smieszqje obserwuje Cie prawie od początku i stary jak ja szanuję to co robisz to głowa mała.

Ciśnij tam, rozwój warsztatu widzę cały czas jest więc hobby idzie w pięknym kierunku. Życzę jak najwięcej satysfakcji i góry monet (òóˇ)
@bkwas Mirku, monety w tym wszystkim to najmniej ważna sprawa. Zarabiam na życie robiąc coś zupełnie innego.Maszyny o których kiedyś tylko mogłem pomarzyć już mam, i to z noży więc jestem w pełni usatysfakcjonowany. Noże to wyłącznie moja forma terapii zajęciowej, niech tak zostanie ;)