Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aloucie: proponowałem z nierdzewki, ale właścicielce się nie podobała i chciała takie coś. Pierwszy raz coś takiego robiłem i efekt nie jest zły zwłaszcza jak sobie to pomalują
@Lowca90: drewno i w ogóle spoko, ale te pręty zbrojeniowe wyglądają tam paskudnie.
Nawet jak sobie typ pomaluje to będzie paskudnie i podejrzewam że nie chciał żebyś malował bo dopiero jak zrobiłeś to gość sobie uświadomił jakie gówno wymyślił.
Za jakiś czas się do ciebie zgłosi (albo jak się będzie wstydzić to poszuka innego wykonawcy) żeby te pręty wywalić i wstawić cokolwiek innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@marek-sisey-tymoszczuk: wejdziesz. Nośność jest bardzo duża. Wangi, na których oparta jest cała konstrukcja mają 4 cm grubości. Są do tego powkręcane specjalne śruby 15 cm długości w ścianę boczną, a całość jest oparta na podłodze na górze i na dole schodów. Schody są stabilne, nie trzeszczą przy wchodzeniu. Zrobiłem takich kompletów kilkadziesiąt sztuk i u siebie w domu też mam takie. Jak ktoś ma mała i wąska klatkę schodową to schody