Wpis z mikrobloga

Odwieczny problem z prezentem pod choinkę dla ojca. Typ człowieka "dajcie mi wszyscy spokój", "wszystko wiem najlepiej" i "niczego nie potrzebuję". Raz w zeszłym roku udało mi się trafić z zestawem śrubokrętów - był zadowolony. Wszystko co niepraktyczne odpada, wszystko "nowoczesne" typu jakieś kije do nordic walking, akcesoria do telefonu (jakby mógł używałby telefonu z tarczą - kompletna awersja do technologii) i inne tego typu pierdoły odpadają. Musi być praktyczne. Budżet do 100PLN. Pomysły? #prezent #bozenarodzenie #kiciochpyta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulenfrau: książka, dobry alkohol, jakiś fajny kosmetyk, sweter, koszula, piżama, krawat, szachy, jakaś łamigłówka logiczna (coś jak kostka rubika), albo coś, co lubi - gadżet kuchenny jeśli gotuje, czy może w ogrodzie lubi robić, to jakieś akcesoria
@Kulenfrau: Jeśli przypasował mu zestaw śrubokrętów, to szedłbym dalej w narzędzia. Czego jeszcze brakuje w jego "skrzynce"? Zestawu płaskich kluczy, nasadek? Jakiegos taniego elektronarzędzia typu opalarka, jakiegoś nietypowego narzędzia do samochodu?
@dekonfitura: @erjan: @arysto2011: To wszystko rzeczy z których ja bym się cieszył, ale mój ojciec to jest temat na pracę magisterską dla studenta psychologii. Rzuci to w kąt i będzie leżeć. Parę lat temu kupiłem mu fajnego portera ze szklanką, ostatnio widziałem że dalej stoi. Książek nie czyta, w wolnym czasie śpi. Ciężki temat...

@dk7pl: @MuojemuKuotu: ze śrubokrętami akurat trafiłem, bo wszystkie jakie miał były już stare