Wpis z mikrobloga

@lecho182: mostek kontrowersyjny? tzn ta plastikowa klapka, która nigdy nie przylega jak na zdjęciach producenta, czy coś innego?

A sama kiera jest super, tylko ile #!$%@? poleciało jak kable przeciągałem po tych zakrętach wewnątrz to tylko ja wiem :)
@ujdzie: Tak to, łącznie mostka z widelcem. Słyszałem opinie w recenzjach, chyba na youtubie, że jest strasznie gube i nieporporcjonalne i w sumie jak na to patrzę to delikatnie skłaniam się tym sugestiom, szczególnie na zdjęciach z boku. Ale to moje skromne zdanie i każdemu podoba się coś innego. Chociaż tutaj jeszcze jest jeden element techniczny zdjęcia. Chyba zdjęcie zrobione jest telefonem z efektem sztucznego rozmazania tła, a akurat obok kierownicy
@lecho182: w proporcji do sztycy miałem problem z zaakceptowaniem grubości, bo #piekloperfekcjonistow mocno, ale większym problemem jest ta niedorobiona klapka - nie dość, że na każdym zdjęciu jest źle założona, to ma inną fakturę niż karbonium i pod różnymi kątami wygląda inaczej niż kiera. Ale to taki szczegół, że mi to zwisa. Wolę to, niż kable na wierzchu.

edit - a grubsza jest, bo rura sterowa jest grubsza - 1 i
ujdzie - @lecho182: w proporcji do sztycy miałem problem z zaakceptowaniem grubości, ...

źródło: comment_1638402741YmDVWD4m8pYI6RW8dSe6Iz.jpg

Pobierz
@Farmer_Joe: jestem mega ciekawy jak będzie wyglądała następna generacja. Scott w swoich gravelu bardzo mocno skopiował Addicta RC, więc jeżeli Spec weźmie jako podstawę Tarmaca SL7 to nowy Diverge może być pięknym rowerem.