Wpis z mikrobloga

- No dzień dobry, Chciałem ogółem dla was ogółem powiedzieć, dzisiaj Anatolij Diatłow chciał test bezpieczeństwa, dzisiaj niedziela jest, kazał AZ-5 wcisnąć

- Powiedz prawdę za co!

- Jak za co?

- Powiedz prawdę za co!

- Co za co? A co Ty nagadałeś strażakom że 3.6 rentgena promieniowanie jakieś #!$%@? i nie wiadomo co, że grafit się pali na dachu #!$%@?, że jak ja byłem #!$%@? przy separatorach z Chodemczukiem i chcesz mnie do Fomina zgłosić ciekawe za co, że ja dzienną dawkę tylko

- Za AZ-5

- Sranie! A Ty #!$%@? powinieneś na poprzedniej zmianie ten test zrobić!

- Za AZ-5, ja to nie ale Ty to tak

- Za AZ-5? jaki AZ-5? Jak reaktor sprawny jest, o wczoraj pręty kontrolne wymieniałem

- Przyszedłeś co z reaktora #!$%@?ło?

- Nic nie #!$%@?ło

- Nic nie #!$%@?ło?

- Nie

- Nie?

- A co Ty #!$%@? na Syberii #!$%@?łeś też reaktor #!$%@?, ile razy #!$%@?łeś? To nieprawda?

- To nieprawda! To jest nieprawda

- Jak nie?!

- To jest nieprawda

- Jak nieprawda

- A ty nie #!$%@?łeś?

- Ja tylko raz w życiu! Musiałem z Akimowem pompy wyłączyć albo turbiny

- Raz

- No pewnie że raz a Ty non stop #!$%@? rozjebywałeś! Od Legasowa wracałeś #!$%@? wziełeś cale te i #!$%@? #!$%@?łeś grafitu na dach #!$%@?

- To z poprzedniej zmiany

- Ta z poprzedniej? A z czego?

- Sami widzicie ogółem powiedział że wyrzuci mnie z bloku i bardzo mu dziękuje, i po prostu cztery osiemset mi oddaj w tamtym roku #!$%@? tyle Megawatów wyprodukowałem!

- Ludzie powiedzieli ze ty mnie powinieneś za konserwacje turbin płacić

- Srać #!$%@? ile pieniędzy ja #!$%@? ciebie!

- Idź do siebie sraj

- Ty nasrane masz #!$%@?!

#kononowicz #pasta #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1638636694vXGpbpuCsGyvCxK8va2dqO.jpg
  • 5
@Miguelos: Jak ja wrzuciłem ten sam tekst z tym samym obrazkiem to też ktoś mówił żeby użyć jakiegoś kononbota czy kij wie co ale 0 informacji na temat, w każdym razie jak ci sie chce to syntezator mowy nawet łatwo użyć ale trzeba ogarnąć czysty głos postaci, jest na youtube tutorial