Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: To jest ta twoja cała rola igły w dupie wykopków? Przekomarzanie się z nimi w komentarzach w taki sposób?

LOL tylko ja zaplusowałem. Fail jak całe twoje nędzne życie.

Juz lepiej ci wychodzi trollowanie jak trzeba udawac niewiedze o tiananmen square bo przynajmniej jakiś poziom tam trzymasz xD
  • Odpowiedz
A jak tam u was? Czuć smród plastiku bo polskie biedaki pała śmieci aby się ogrzać?


@LuckyStrike: obserwuje cię jakiś czas, z początku interesowało mnie życie w Azji jak je pokazywałes.

Widzac takie txt stwierdzam z jesteś serio #!$%@?ęty? Nie masz życia co? Kasa zgadza się itp ale chyba jakaś pustka duża w nim jest co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
go te robaki się tak Cb uczepily? Ogladam filmy, podoba mi się content, a januszy zawsze dupa piecze, ze jest ktoś kto nie #!$%@? u janusza i nie wozi słoików od starych... Pozdro


@jaco666b: Bo zdali sobie sprawę że nie są w stanie mnie obrazić, nie mogą mi zaszkodzić, nie mają NIC co mogło by mnie dotknąć, są niczym psy szczekające na księżyc. Jestem LuckyStrike a to jest drugi dzień dwutygodniowej
LuckyStrike - > go te robaki się tak Cb uczepily? Ogladam filmy, podoba mi się conten...

źródło: comment_1638722391EiCABF1ObLTRxyitVcUz2L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz