Wpis z mikrobloga

wszedłem w komentarze chcąc się dowiedzieć co jadłeś lub piłeś, a jedyne co zobaczyłem to twoje frustrację na temat miejsca pochodzenia. Chyba odpuszczę sobie rzut oka na kanał na YT, bo obawiam się podobnej konwencji.


@historiofil: Z wykopkami ciężko tu dyskutować, od początku wykopky sapali się do niego o byle co więc też bym ich trollował.
  • Odpowiedz
Jak widzę to żarcie, to skojarzyła mi się ta akcja, że w chinach używają recyklingowanego oleju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawilny olej z rzepaku lub oliwa z oliwek

Stary olej ze ścieków, przefiltrowany i sprzedawany do ulicznych knajp jako nowy


Drake Hotline Bling Meme.jpg
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Chłopie sam siebie zaorałeś wrzucając obrazek Testovirona mówiący, że biednym społeczeństwem tylko można rządzić jak stadem brudnych psów, bo Chiny mają gorsze PKB per capita od p0lski XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Fajny autodis.
  • Odpowiedz
mam ponad 50k subskrybentów na YouTube


@LuckyStrike: Wrażenie może to robiło w 2010. Also sprawdziłem ten twój YT no to "potężne liczby tam kręcisz" xD Chłop co żyje w wyimaginowanej bańce wielkiego jutubera .

Dawaj pochwal się analityką z kanału pośmiejemy się wszyscy. Mieszkając w chinach i robiąc content podróżniczy trzeba być wręcz ułomnym żeby nie zarabiać chociaż z 1k $ a nie jak w twoim przypadku z 100 xD I
CreativePL - > mam ponad 50k subskrybentów na YouTube

@LuckyStrike: Wrażenie może ...

źródło: comment_1638711759Eo07T9TK5CZRSGWJrWO5vD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CreativePL: ten kanał działał tak naprawdę tylko 3-4 miesiące w zeszłym roku, jego głównym zadaniem było zdobycie klientów i to sie udało, dlatego właśnie nie publikuje juz tam filmów, teraz ogarniam drugi kanał od podstaw i robie to dla czystej przyjemności
  • Odpowiedz
@CreativePL: zrozum bencwale ze to jest dla przyciagniecia klientow, myslisz ze poswiecam tyle czasu na kilka dolarów z reklam? mój telefon którym to kręce kosztuje ponad 2 tys dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
myslisz ze poswiecam tyle czasu na kilka dolarów z reklam?


@LuckyStrike: Um dokładnie to robisz bo nadal łudzisz się że jesteś drugim testo. Różnica jest taka że testo to inteligentny chłop który umiał operować ironią i miał wyczucie żartu ty jesteś po prostu sfrustrowanym bucem co widać poniżej.

mój telefon którym to kręce kosztuje ponad 2 tys dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz