Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Cisek44: prezerwatywa jest do trzymania moczu jak jesteś np na imprezie i nie możesz się wysikać. Tak myślałem i cała moja klasa potem też.

@espu: ktoś w mojej klasie w podstawówce wkręcił części osób, że prezerwatywy to lekarstwo na gruźlicę XDD później na jakiejś lekcji podczas omawiania składu apteczki facetka zapytała klasę czy ktoś wie co to jest i pokazała zapakowaną gazę. Jeden chłopak rzucił, że to prezerwatywa, ona kazała
@Adiutant: To mi przypomniało o moim. Całe życie w Katowicach, pierwszy świadomy wyjazd gdzieś dalej i ten szok, ze w innych miejscach nie wjeżdża się bezpośrednio z miasta do miasta. Niby wiedziałam, ze istnieje coś takiego jak wieś, bo były w domu książeczki z krówkami, telewizja, ale byłam przekonana, ze jest taki ciąg miast od Katowic po Gdańsk, a te wsie to są gdzieś daleko.
@Cisek44: Ja gdy byłem mały zauważyłem w jakiejś gazetce samochód na sterowanie, który bardzo chciałem dostać. Rodzice powiedzieli mi, że nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy aby go kupić. Chcąc im pomóc, wyciąłem z kartki bloku rysunkowego mały prostokąt, napisałem na nim potrzebny nominał (nie pamiętam dokładnie, ale nie była to żadna równa kwota typu 100 zł, tylko (załóżmy) 199 zł) i zadowolony poszedłem do rodziców, wręczyłem im nowy banknot i byłem
@Cisek44: jak miałem z 5 lat pojechałem z tatą do jego znajomych na te słynne ogródki działkowe. Gdy tak chodziliśmi tymi alejkami między altankami to sie go zapytałem gdzie jesteśmy, a on caly #!$%@? że nie może znaleźć właściwej działki odpowiedział że "w Warszawie". Od tego czasu, aż do chyba 10r. życia byłem przekonany że zwiedzałem stolicę. Gdy w przedszkolu lub podbazie uczyli nas co jest stolicą polski i pytali kto