Wpis z mikrobloga

Czas start, przeszedłem dark souls 1-3 (2 ledwo zmeczylem), bloodborne, czas na sekiro aczkolwiek jestem po 2h grania i wiedze że nie bedzie łatwo (ʘʘ)
#!$%@? kocham fromsoftware!!!
A potem cream della cream elden ring....

Jakie macie wspomnienia z gier fromsoftware jak to sie u was zaczęło, zachecam do dyskusji i komentowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#darksouls #bloodborne #sekiro #eldenring #fromsoftware #playstation
Pobierz Jarsad1 - Czas start, przeszedłem dark souls 1-3 (2 ledwo zmeczylem), bloodborne, cza...
źródło: comment_1638823583EwuUirR7JIbpC2inuwFyP9.jpg
  • 21
@Jarsad1: kiedys na guwno ruletce z darmowego pol centa zrobilem 14, wymienilem na skina do ak, sprzedalemi kupilem ds2 bo bylo w promce, meczylem ale przeszedlem, potem przyszla kolej na trojke, piekna giera to byla ()
potem jedyneczka, doszeldem do ornsteina i smougha i potem chyba poszedlem do archiw ale jak mialem wizje wracania do blighttown to sie poddalem xD backtracking mnie zabil no
co niby takiego trudnego jest w ds2?


@byz45: zdobądź Vanquisher's Seal i Illusory Ring of a Conqueror, wtedy nie będziesz głupich pytań zadawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
doszeldem do ornsteina i smougha i potem chyba poszedlem do archiw ale jak mialem wizje wracania do blighttown to sie poddalem xD backtracking mnie zabil no i to ze w porownaniu do treojki to sie troche zestrarzala ta gierka mimo ze obiektywnie bardzo fajna


@synbozy777: ale jak backtracking skoro po ornsteinu i smougu masz dostepna teleportacje a nawet jesli to ominiecie blighttown od tylu z firelink shrine i zjazd winda do
@Jarsad1: u mnie śmiesznie się zaczęło,
bo jak typowy różowy pasek grałam przed soulsami tylko w simsy (ewentualne skyrim i warcrafta) Zaczęłam od 2 części i jak na takiego niedzielnego gracza to mnie nieźle przeorała, ale w sumie totalnie mnie kupiły gry od fromsofrware () też sobie teraz pykam w Sekiro
no w sumie coś w tym jest, w soulsach pozostawala możliwość podniesienia sobie statystyk, a w sekiro trzeba działać z tym na co aktualnia gra pozwala


@jamniczek_trailowy: to dla mnie np minus, o ile w soulsach moge sie bawic i zakladac kolejne postacie radzace sobie roznie w kolejnych lokacjach itp

tak po przejsciu sekiro, obejrzeniu zakonczen itp nie mam kompletnie potrzeby w ogole to instalowac jeszcze raz, wszystkie sztuczki, mozliwosci itp
@Jarsad1: Najlepiej nie traktować Sekiro jako Soulslike’a. Człowiek ma nawyki z unikami a tutaj cała siła tkwi w parry. Mi dużo dało oglądanie na YT kolesi, którzy kładli bossów tylko za pomocą odbicia i kontry Mikiri