Wpis z mikrobloga

Witam, ktoś posiada ps5 + xbox series s? Jak myślicie, opłaca się to? Mam PS5 od premiery, konsola służyłaby mi do grania w gry nowej generacji, a na series s ogrywał bym sobie gry starsze + game pass (najbardziej kusi mnie te nowe halo, forza, microsoft flight simulator), konsola robiłaby za dekoder do GP. #konsole #xbox #ps5 #microsoft #sony #gry
  • 5
@lelek123pl: mam ps5 i xboxa series x, na ps5 pograłem dosłownie z parę godzin, a na xboxie game passik jest cały czas ogrywany. W przyszłym roku ma być dużo fajnych gier na ps5, więc może się to zmieni, ale ceny pewnie będą tak wysokie, że kolejny rok konsola przeleży. Od premiery nowego xboxa nie wydałem złotówki na grę pudełkową, cały czas lecę na game passie i jestem zadowolony i ZAWSZE jest
@lelek123pl: mam tak samo jak kolega wyżej. Miałem obie i to PS5 poszło na handel. Powód sprzedaży? Brak exów. Na PS5 przeszedłem z 5 gier multiplatformowych i to takie które kupiłem cyfrowo. Dobrze że jest tak duży popyt to jeszcze na niej zarobiłem XD. Nie ma co się pchać w pleja przez przynajmniej rok. Xbox za to zajebiście, mimo że jest posucha to zawsze jakiś ciekawy indyk wjedzie do GP a