Wpis z mikrobloga

@tomjar: a sami #!$%@? za to dają mandaty.

do wszystkich ludzi tak się o byle co przyp...dalasz, czy tylko do policji?


@Przypadkowy: A policja #!$%@? się tylko do miłośników policji, którzy lubią jak im pan władza zagląda w dupę czy do ludzi, którzy chcą normalnie żyć i nie trać pół godziny życia na rutynową kontrole, też?
  • Odpowiedz
@tomjar: Pisz skargę. To samo jednocześnie na 3 kanały - polecony, fax i mail.
Przy odrobinie szczęścia milicjanci dostaną po premii przed świętami ¯\_(ツ)_/¯

00-150 Warszawa
ul. Nowolipie 2

tel.: +48 47 723-66-17
fax.: +48 47 723-31-90

e-mail: wydzial.kontroli@ksp.policja.gov.pl

Naczelnik: mł. insp. Tomasz Rylski

Zastępca Naczelnika: mł. insp. Paweł Podgórski
  • Odpowiedz
@jmuhha: @dawid131: @TestoSynth: @r4do5: @Megawonsz_dziewienc: @programista15cm: @programista15cm: @darek4099: @m76859: @czympyrympym: @zdjeciegipsu: @sidhellfire: @oblesny_wujek: @prometeurz:


https://streamable.com/yz7jz1 udalo sie wgrac filmik z kompa bo na telefonie nie ma opcji upload free video a na kompie bylo. policmajstry sa po mojej lewej jak jade widac srednio/ładnie - jeszcze sa w ruchu tzn na "skrzyzowaniu"
jako bonus wrzucam kierowczynię #mpk #wroclaw co
  • Odpowiedz
@r4do5: no idąc dalej twoim tokiem myslenia powiedz mi onie sie tam teleportowali sprzed ichniej komendy czy przyjechali drogami publicznymi...? Nie wiem czy wiesz ale jesli droga prywatna nie zawiera swojego "kodeksu" drogowego to przyjmuje sie ze obowiazuje ten panstwowy :D

  • Odpowiedz
@tomjar: Myślę, że policja w najlepszym wypadku zastosuje co do siebie zasadę, którą powinna stosować wobec wszystkich obywateli a nie stosuje, czyli, że nie ma jednoznacznego dowodu winy – nie ma kary. Mogą się tłumaczyć w dowolny sposób ale nie mamy dowodu, że np. na radiowóz śnieg nie napadał po zaparkowaniu go.

W najgorszym wypadku żadna komenda się nie przyzna, że to ich radiowóz i nie znajdą sprawcy wykroczenia. I na
  • Odpowiedz
@programista15cm:

@tomjar: bo typie, codziennie jezdze samochodem, sila rzeczy zima tez. Spadaly mi nie raz haldy sniegu, sypal sie lod z dachow, jezdzilem w gradzie i naprawde nie robi to zadnego wrazenia jezeli mowimy o takiej drobnicy. Chyba ze siedzisz komus takiemu na zderzaku

Ależ Ty masz twarda psychikę
  • Odpowiedz