Wpis z mikrobloga

@gaiden: w zasadzie w każdej dzielnicy wygląda to tak samo, więc bym się tym nie sugerowała. Coś tańszego znajdziesz prędzej w strefach podmiejskich albo wśród nieumeblowanych lokali bądź o bardzo niskim standardzie (którego ceny też są wygórowane).
@gaiden: No poznaniacy to "zaradni" ludzie, co w Polsce oznacza tyle, że wycyckają z ciebie ile się da ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio, to spróbuj szukać na Dębcu i Wildzie może. Ceny nieruchomości są tam wyraźnie tańsze, bo dzielnice uchodzą za mniej bezpieczne (czy tak jest, trudno powiedzieć, ale jest tam sporo kamienic z podwórkami, w którym stoją czasami smutni panowie). Jeżyce kiedyś uchodziły na
@pawel694:

Nie mówię, że tak jest na pewno. To jest moje subiektywne spojrzenie. Akurat w opinii wielu osób, które znam Dębiec, Wilda i Jeżyce uchodziły kiedyś za mało bezpieczne miejsca. Może się to zmieniło, nie wiem - nie chce mi się szukać teraz statystyk. Na załączonej mapce widać ciekawy podział Poznania, ale ta mapka i tak nie pokazuje wszystkiego, bo podobno w niektórych dzielnicach przestępczość to głównie kradzież samochodów. Ale co
źródło: comment_16389740324lnyX3WCjB2Q7LV5g71jRN.jpg