Wpis z mikrobloga

STOP! Przestań przepłacać za loxona! Oto tańsze zamienniki popularnych terapii na łysienie:

1. Loxon max (minoxidil 5 %) = na allegro aż po 39,48 zł

Zamienniki:
Alocutan forte = Od 25,26 zł za sztukę na ceneo
Alopexy = od 72,83 zł za trójpak czyli 24,27 zł za sztukę na ceneo

2. Finasteryd:
Lek na receptę. Pamiętaj, że nie potrzebujesz najpopularniejszej i najdroższej wersji tego leku o nazwie Propecia. Zamiast tego możesz brać najtańszy zamiennik. Zamiast tabletek zawierających 1 mg finasterydu poproś o tabletki 5 mg i dziel tabsy na 4 części tzw. gilotyną do tabletek. Wyjdzie Cie to wielokrotnie taniej.

3. Stemoxydine (Serioxyl): stymulator wzrostu, ale słabszy nawet od minoxa 5 % - dobrze jednak nadaje się jako rozpuszczalnik do tabletek fina lub RU

Serioxyl = chodzi po 84 - 100 zł na allegro. To jest coś na czym możecie przepłacić najwięcej także uczulam was na ten produkt.

Zamiennik:
Na amazon.de możecie zakupić garnier fructis:
https://gyazo.com/aea34568d7d4eadc6919243a74c80159
który również zawiera 5 % stemoxydine, a kosztuje 21,90 EUR za 6 butelek po 80 ml! Wychodzi około 17 zł za butelkę zamiast 84 zł!

4. ru58841 = Jest to eksperymentalna terapia której NIE POLECAM bo nie jest przeznaczona do użytku na ludziach. Jeśli chodzi natomiast o sposób jak na tej substancji przyoszczędzić to warto wiedzieć, że nawet jak zamawiasz ten produkt z europy lub US to i tak odbył on już swoją długą drogę nie tylko do Ciebie, ale i do twojego sprzedawcy z Chin. Chinole prowadzą także sprzedaż detaliczną i można od nich kupić ru58841 na aliexpress do czego NIE ZACHĘCAM bo nie powinno stosować się na sobie terapii eksperymentalnych. Jeśli stosujecie ten produkt to tylko na obiekcie badawczym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamienniki:
RU jest miejscowym anty-androgenem który nie został dopuszczony jednak nigdy do sprzedaży z uwagi na to, że firma która o ten proces zabiegała upadła zanim coś w tym temacie się ruszyło. Są jednak inne miejscowe anty-androgeny ZATWIERDZONE do stosowania na ludziach. Przykładem jest Eucapil (fluridil) który został dopuszczony do sprzedaży w Niemczech.

5. Nizoral (szampon z ketoconazole)

Na allegro chodzi po 26-27 zł za 100 ml.

Zamiennik:
Zoxin Med = Dostępny w internetowych aptekach od 19,48 zł.

6. Derma roller

Polecam pozbyć się rollera i zamienić go na derma pena. Ja korzystam z Dr. Pen Ultima A6. W dłuższej perspektywie (a łysienie to długotrwała walka) będziemy musieli potem płacić już tylko za wkłady, a taki fizyczny roller co jakiś czas i tak trzeba wymieniać, a jego stosowanie kosztuje nas dużo więcej wysiłku i czasu jako, że sami musimy się nim nakłuwać, a pen będzie robić to za nas.

#lysienie #minoxidil #finasteryd #wlosy
c.....w - STOP! Przestań przepłacać za loxona! Oto tańsze zamienniki popularnych tera...

źródło: comment_1639232533Uc7EP9t392bMl6UsnRn4pi.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Tak. Nawet jest przepis jak samemu go wykonac, ale tez mozna go kupic od kolesia z forum - 100 gram z wysylka 175 zl.
Warty uwagi ? Z tego co pamietam, to na forum byl zachwalany.

Jeszcze jedno pytanko mialbym.
Czy jaranie szlugow moze wplynac negatywnie na dzialanie finasterydu ?
  • Odpowiedz
Ooo, dzięki za info o tym Garnier Fructis, serioxyl to chyba jedyne czego nie próbowałem na włosy bo wydawał mi się za drogi, aż się chyba skuszę
  • Odpowiedz
@brobro: Chyba legit bo słyszałem o tej firmie, a skąd to do Ciebie było wysyłane? Ostatnio ktoś na tagu #lysienie kilka dni temu wstawiał, że ma lekarza który mu wystawia receptę na topical fina + mina, ale ja tabletki kruszę i przygotowuję to samemu więc nie drążyłem tematu.
  • Odpowiedz
  • 0
@chlopak_z_blokow z minoxem mieszasz? Możesz podać swój przepis proszę? Muszę poszukać tego gościa, jakbyś sobie przypomniał nick to podeślij proszę.

A jak z Fina tylko korzystasz? Oral czy topical?
Czy lecisz topical stemoxidine,minox,Fin i ru? :D

Paczka z USA.

Wszystkiego dobrego Miras, i odrostów!
  • Odpowiedz
@brobro: Masz filmik instruktażowy. Korzystam z 6 rzeczy czyli fin, min, mikroigłowanie, stemoxydine, nizoral i RU, ale teraz przez ostatnie 2 tyg RU mi się skończyło i czekam na dostawę
c.....w - @brobro: Masz filmik instruktażowy. Korzystam z 6 rzeczy czyli fin, min, mi...
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Alopexy > Alocutan forte
Zużyłem 3 opakowania Alopexy czyli 9 butelek, i 3,5 butelki Alocutan. I wg mnie Alocutan działa dużo słabiej, może producent zawyża stężenie czy cos żeby zbić cenę produktu. Alopexy jeszcze do niedawna był na receptę, a jak wiadomo lek na receptę jakoś zawsze lepiej działa. Czuć po nim mrowienie i ucieplenie skóry przez jakiś czas, efekt wzrostu włosa też jest widoczniejezy.
  • Odpowiedz