Wpis z mikrobloga

minoxidil rocznie = 574, 32 zł
ru58841 rocznie = 1150 zł
finasteryd rocznie = 303 pln
stemoxydine rocznie = 303,48 pln
zoxin med rocznie = 233,76 zł
wkłady do derma pena = 288, 46 pln

Razem: 2853 PLN rocznie czyli 237 PLN do tej pory wydawałem na łysienie i porost porost zarostu xD

Myślę żeby ten protokół uszczuplić o RU albo zjechać z dawką do 20 mg

#lysienie #przegryw #minoxidil #wychodzimyzprzegrywu #finasteryd #looksmaxing
c.....w - minoxidil rocznie = 574, 32 zł
ru58841 rocznie = 1150 zł
finasteryd roczn...

źródło: comment_1639341640r1WE8WgPXOFt4w7CjZ9eX6.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Jednak tylko o minoxidil mi chodzi. Na allegro, ok. A jak go brać? To jest, wcierać czy jakoś inaczej? Są efekty, to wiem, a jak je przyśpieszyć? Po przestaniu brania minoxidilu broda się utrzyma? Muszę ją golić co jakiś czas?
  • Odpowiedz
@Zolty__Szalik: Wpisz ,,alopexy ceneo'' i będziesz mieć porównanie gdzie najtaniej. Alopexy to najtańszy minox dostępny na rynku. Wcierasz go raz 2ml lub 2 x po 1 ml dziennie. Dla przyśpieszenia efektów mikroigłowanie derma penem raz w tygodniu 1.5mm igiełki. Tak po zakończeniu stosowania minoxa zarost zostaje, ale na głowie wypadają więc tam trzeba to stosować już zawsze. xD

@torbacz1212: nie mogę znalezc zdjęc przed chyba je skasowałem jak telefon czyściłem
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: niecałe 3k rocznie to nie są jakieś duze koszta ja na somo ubezpieczenie przegląd plus naprawy samochodu #!$%@?łem jakies 10k w tym roku wiec walka z łysieniem w porównaniu do utrzymania auta nie wychodzi wcale tak drogo
  • Odpowiedz