Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej! Może kogoś zainteresuje relacja z naszej podróży po Bałkanach () Docelowo lądujemy w Gruzji, póki co jesteśmy w Albanii. Podróżujemy własnoręcznie zbudowanym kamperem z psem - Redbullem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
W tym odcinku jesteśmy między innymi na obrzeżach Sarajewa, gdzie w 1984 odbyły się Igrzyska Olimpijskie. Większość z obiektów jest opuszczonych, co jest gratką dla ludzi lubiących urbexowe klimaty ;)

https://youtu.be/Vqfw9jb2QdA

#filmowanie #podroze #kamper #balkany #bosnia #sarajewo #olimpiada #urbex
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mckale: hej! W każdym kraju kombinujemy z nową kartą sim, w jednych jest korzystniej, w innych mniej i wtedy żeby się "ogarnąć internetowo", trzeba szukać wifi po knajpach itp. Ogólnie to o dziwo w wielu krajach bałkańskich można dostać albo no limit Internet, albo na przykład limity w ilościach 300-400gb, co jako tako daje radę :p aktualnie jesteśmy już u celu, czyli w Gruzji, gdzie mamy no limit za grosze ;)
@harner: Otrząsnąłem się z szoku powakacyjnego więc odpisuję i bardzo dziękuję za odpowiedź.

Moje pytanie wzięło się stąd, że jeżdżę sobie ze zwierzakami po Europie, a bardzo kusi mnie pętla przez Chorwację (którą już objeździłem z każdej strony), Czarnogórę i Albanię (i Grecję i Bułgarię:)). Ostatnio Czarnogóra wypadła dlatego, że nie byłem w stanie uzyskać jednoznacznej informacji, jakie mam im szczepienia zapodać.

Powiedz proszę, czy masz może jakieś linki, pod którymi