Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawdzajcie swoje konta allegro i róbcie logowanie dwuetapowe bo #kradno. A @allegro_pl ogarnijcie skąd wam poszedł wyciek.
Zadzwoniła dzisiaj moja mama, że nie może się zalogować na swoje konto allegro. Próbuję się zalogować, a tu mail nieprawidłowy. Wchodzę na maila, a tu taka wiadomość (zdjęcie). Na szczęście rabuś nie był zbyt rozgarnięty i zmienił tylko mail bez hasła, a można się zalogować także samym loginem. xD
Jak zobaczyłem co złodziej chciał kupić za hajs z karty mojej matuli, to mimo powagi sytuacji mnie rozwaliło xD
Podłączona była nieaktywna już karta, więc skończyło się tylko na dwóch anulowanych płatnościach.
Mało tego, pan kradziej okazał się na tyle pewny siebie, że w danych do wysyłki na paczkomat zostawił swój prywatny numer telefonu. xDDD
Nie odbierał, ale po wysłaniu przeze mnie miłej informacyjnej wiadomości sam do mnie zadzwonił.
I tak oto moim Bonnie i Clydem okazał się być młody uczeń mundurówki z #bydgoszcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda tylko, że nie nagrałem rozmowy bo #obsranazbroja była mocno xD choć twardo się do końca wypierał że to nie on.
#allegro #zlodzieje #heheszki
Michalczewsky - Mirki, sprawdzajcie swoje konta allegro i róbcie logowanie dwuetapowe...

źródło: comment_1639505839xDyCBRAfYz2e7X4rLcfB0G.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@mbnj: > Ale równie dobrze mógł też po prostu pierd00lić

Gość wyżej pytał, dlaczego typ gadał o swojej lasce, to mu odpowiedziałem
A to czyj to numer, czy typ w ogóle ma dziewczynę i czy sra jak psa to akurat mam w dupie zupełnie
  • Odpowiedz
Gadał mi przez telefon, że oni z dziewczyną mundurówka, że smród się będzie za nimi ciągnął itp.


@Michalczewsky: koleś ci tu płaku płaku a drugą ręką już młotkiem dysk #!$%@?

Zgłaszać, nie dać się ruchać tanim #!$%@?
  • Odpowiedz
@Michalczewsky: Wasze dane są w Allegro w pełni bezpieczne. Rekomendujemy posiadanie różnych haseł do poszczególnych serwisów, a w szczególności odrębnych haseł do skrzynek e-mail i powiązanych z nimi kont w innych serwisach (jak np. do konta Allegro). Jeśli masz podejrzenia, że ktoś nieuprawniony miał dostęp do Twojego konta, prosimy skontaktuj się z nami przez ten formularz, pomożemy:
https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=ec9905e9-a9a8-426c-bf03-7ba11858f2f6
  • Odpowiedz
@DobryDzienDobry: Tam se myśl co chcesz. Służby w tym kraju działają jak działają i ja miałem (nie)przyjemność się z tym spotkać kilkukrotnie, może ty lepiej trafiałeś. Z danych gościa mam tylko nr. telefonu (który #!$%@? wie czy nie jest simką zarejestrowaną za amarenę na żula) i mail. A nawet jeśli, to akurat dla mnie to i tak małe pocieszenie, że jakiś dzieciak 16lat dostanie kuratora. Nie wierzę, że dzięki temu wypłynie
  • Odpowiedz
**A allegro_pl ogarnijcie skąd wam poszedł wyciek.**

Zadzwoniła dzisiaj moja mama, że nie może się zalogować na swoje konto allegro.


@Michalczewsky: lepiej spytaj się matki dlaczego używa tego samego hasła w 10 miejscach. Jakby allegro.pl miało wyciek haseł to problem by miało kilka milionów polaków a nie tylko twoja matka.

I tak oto moim Bonnie i Clydem okazał się być młody uczeń mundurówki z #bydgoszcz ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Morf: Też myślałem, że wina leży po tej stronie, ale zanim zacząłem to pisać, to na tagu pojawił się post, gdzie gość opisywał podobną sytuację i że niby gdzieś na discordzie dane latają+ jeszcze pod moim postem zgłosiło się dwóch mirków. No i jednak poza allegro nic więcej nie było ruszone
  • Odpowiedz
No i jednak poza allegro nic więcej nie było ruszone


@Michalczewsky: bo co niby zrobisz z kontami na innych serwisach? Wrzucisz śmieszne obrazki na jakiś portal? Jedyna sensowna opcja na zarobek to allegro i liczenie na to że ktoś ma podpiętą kartę bo banki mają wymuszone 2factor auth.

Też myślałem, że wina leży po tej stronie, ale zanim zacząłem to pisać, to na tagu pojawił się post, gdzie gość opisywał podobną
  • Odpowiedz
lepiej spytaj się matki dlaczego używa tego samego hasła w 10 miejscach. Jakby allegro.pl miało wyciek haseł to problem by miało kilka milionów polaków a nie tylko twoja matka


@Morf: Też miałem wczoraj włam na allegro. Hasło było indywidualne do allegro.
  • Odpowiedz