Wpis z mikrobloga

Lekarz który mówi żeby się nie szczepić bo może się coś pacjentowi jest całkowicie zdyskredytowany. Przecież przejście tej choroby ma wielokrotnie większe powikłania i stanowi większe zagrożenie dla ciąży niż jakakolwiek szczepionka

Szuryzm stosowany


@bartdziur: oczywiscie, ze nie ma przeciwskazan do szczepienia kobiet w ciazy. tylko jesli jednak wystapia jakies powiklania to ten lekarz sie nie wybroni przed sadem i beda kolejne placzliwe posty
@mateos11: śmiertelność wirusa a także możliwe powikłania po nim nadal są znacznie wyższe niż możliwe komplikacje po szczepieniu. Te ostatnie zdarzają się tak często jak śmierć po wzięciu paracetamolu, dosłownie margines marginesu.

@icurw: przed wirusem też się tak działo, większość ciąż kończy się poronieniem najczęściej tak szybko, że kobiety uznają to za opóźniony okres.
@Nupharizar: to dziwne, bo moje się niedawno urodzilo, lekarze , kilku, zalecali szczepienia od drugiego trymestru, a jak sie czula kobieta niepewnie, to od 3ciego. Dziecko urodzilo sie zdrowe, z duża iloscia przeciwcial przeciw COVID. Ale gadalem tylko z profesorem jednym na prywatnej konsultacji i drugim doktorem z masa specjalizacji. Pewnie wiedza mniej, niz doktoro znajomego, znajomego
@mateos11: moj drogi z zalaczonym mysleniem bez tv, bez wyksztalcenia i na pewno kobiety i dzieci. Jest masa badan z ostatnich dwoch lat, któe pokazywały, ze kobiety w ciazy znacznie gorzej przechodzily COVID i jest dla nich wiekszym zagrozeniem , niz dla reszty jej grupy wiekowej. Miejmy nadzieje, ze do czasu, az zaczniesz myslec o swojej rodzinie, ulepsza metody leczenia tego "katarku"
@mateos11: @Nupharizar rany gdzie takich idiotów jak wy sieją?
Poważnie uważasz że szczepionka wyrządzi więcej szkód niż choroba covid-19?
Ja od tygodnia jestem chory na zwykłe przeziębienie, i już mam serdecznie dość, mam nawet zakwasy na brzuchu od kaszlu. Nie chcę nawet myśleć jakbym skończył po covidzie..
Szawagier - @mateos11: @Nupharizar rany gdzie takich idiotów jak wy sieją? 
Poważnie...

źródło: comment_1639692515YC2EnimZqyyfZ6NvGNQJMG.jpg

Pobierz