Wpis z mikrobloga

@kruszto: Akumulatorki mogą wytrzymać 6 miesięcy, a później będzie stopniowo spadać ich pojemność. Z resztą jaki akumulatorek zmieści się w takiej słuchaweczce? Na to po prostu szkoda pieniędzy, bo to nie jest sprzęt, którego da się bez przerwy używać. Można sobie kupić takie słuchawki dodatkowo i używać ich jeżeli wykonuje się czynności, które uniemożliwiają korzystanie ze słuchawek przewodowych. Czasami przewody mogą się plątać albo słuchawki wypadać z uszu i to jest
  • Odpowiedz
  • 23
@kruszto fajnie, że ładujesz słuchawki 2xrazy dziennie, rozumiem, że słuchasz w ciągu doby 48h muzyki? Nowe słuchawki to minimum 18h na jednym ładowaniu. Moje wytrzymują razem z etui około 38h więc żaden problem.
  • Odpowiedz
  • 18
Czemu wszyscy zakładacie że można posłuchać sobie przez internet radia? Ja np nie posiadam wykupionego internetu u operatora w telefonie, mając słuchawki przewodowe jako antenę mogę wyszukać wiele stacji które nadają wokół mnie, wybrać tę która mi się podoba i słuchać bez niepotrzebnego internetu
  • Odpowiedz
  • 4
w internecie jest radio teraz, ale im chyba chodzi o to że kabel wygląda retro i tyle


@t__r Kupuję słuchawki tylko przewodowe, ale nie dlatego, że wyglądają retro, a dlatego że lata temu miałem blutaczowe i parowanie ich z telefonem wywoływało u mnie frustrację. Wolę wsadzić wtyczę i jazda.
  • Odpowiedz
@Mulder_: Musisz wykupić internet i słuchać radia internetowego na słuchawkach bezprzewodowych, bo tak napisał ktoś mondrzejszy ot ciebie w internecie. Nie rozumiesz?

co to za nowość... A internet w smartfonach chyba ma każdy i to nie problem. Wiecj GB zużywa się w miesiącu na media społecznościowe niż by takie radio zużyło przez parę lat


@killler251415: OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!
  • Odpowiedz
Mam bezprzewodowe i ładuje raz w tygodniu, z jednej strony wygoda, bo można chodzić i kabel się nie pląta pod rękami ani o nic nie haczy, z drugiej strony łatwo je zgubić
  • Odpowiedz
Poza tym słuchawki przewodowe są tańsze i nie wymagają ładowania. To dodatkowy problem i czas. Jak zapomnisz naładować słuchawki to nie posłuchasz muzyki. Ze słuchawek bezprzewodowych nie odtworzysz też radia. Żeby być przygotowanym na każdą ewentualność (radio, rozładowanie baterii w słuchawkach bezprzewodowych itp.) trzeba mieć słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, a to już trochę bez sensu.


@tojestmultikonto: Takie lepsze słuchawki mają obie funkcje. Możesz sobie podłączyć kabel i możesz też bezprzewodowo. Poza
  • Odpowiedz