Wpis z mikrobloga

Ty naprawdę jesteś jeszcze głupszy niż myślałem.


@kryptonim_putas: Niech zgadnę, w pisowskim móżdżku nie mieści się kupowanie złota, ani pisowski móżdżek nie rozumie co to jest to złoto?

Ciekawostka: cała twoja majętność to raptem czterdzieści kilka uncji złota. Weszłoby do dużej kosmetyczki. Waga dwóch torebek cukru.
  • Odpowiedz
Jedyne na co cię stać to ad personam, które ani mnie ziębią, ani grzeją. Co więcej, ekonomiczny analfabeto, z przedstawionych dowodów wynika, iż cała twoja majętność TO NAWET MNIEJ niż czterdzieści kilka uncji złota. xD

Już nie chce mi się nawet pastwić nad "sześciokrotnym spadkiem", ale znamienite jest jak na szybko musiałeś googlować by znaleźć cokolwiek co nie brzmi jak wyrażanie realnego wzrostu płac w orzechach włoskich. Wygooglowałbym ci wykres jak to
  • Odpowiedz
Co więcej, ekonomiczny analfabeto, z przedstawionych dowodów wynika, iż cała twoja majętność TO NAWET MNIEJ niż czterdzieści kilka uncji złota. xD


@kryptonim_putas: Serio chcesz mieć zepsuty humor przed świętami?

Albo inaczej: ty serio jesteś takim kretynem, że trzymałbyś wszystko (albo większość) w jednym banku? xD
  • Odpowiedz
Już nie chce mi się nawet pastwić nad "sześciokrotnym spadkiem", ale znamienite jest jak na szybko musiałeś googlować by znaleźć cokolwiek co nie brzmi jak wyrażanie realnego wzrostu płac w orzechach włoskich.


@kryptonim_putas: xDDDDDDDDDDDDDD

No tak, rzecież nikt nie kupuje nieruchomości, a złoto to tylko biżuteria xD
  • Odpowiedz
Serio chcesz mieć zepsuty humor przed świętami?


Nie jestem imbecylem twojego pokroju, któremu popsuć może humor stan czyjegoś konta xD Zrozum to. Przykładając do mnie swoją karykaturalnie pustą miarę, mówisz więcej o sobie niż o mnie.

@Filipterka25:
  • Odpowiedz
Nie jestem imbecylem twojego pokroju, któremu popsuć może humor stan czyjegoś konta xD


@kryptonim_putas: Biorąc pod uwagę jak bardzo go przeżywasz i jak bardzo negujesz to, że nie wszystko trzymam w Inteligo to jednak troszkę się mijasz z prawdą.

To nie ból dupy


@kryptonim_putas: To ból dupy, że ktoś szkaluje Partię.
  • Odpowiedz