Wpis z mikrobloga

Sytuacja typu podchodzisz do żony od tyłu i bez uprzedzenia przytulasz ją i łapiesz za piersi, chwilę tak stoicie i odchodzisz do swoich spraw. Czy to normalne zachowanie czy molestowanie?

Nie znalazłem zdjęcia do tej sytuacji, które by nie było wulgarne, więc jest takie lekko nie pasujące.

#zwiazki #malzenstwo #wykopplus30club #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia
szeregowy_schabowy - Sytuacja typu podchodzisz do żony od tyłu i bez uprzedzenia przy...

źródło: comment_1640077368kKKlppXXeouEIlrvkV3drY.jpg

Pobierz

Opisana sytuacja to?

  • Normalna rzecz w związku 90.2% (6568)
  • Molestowanie 9.8% (711)

Oddanych głosów: 7279

  • 180
  • Odpowiedz
Chyba poszukam jakiejś terapii małżeńskiej póki nie jest za późno.


@szeregowy_schabowy: niestety jest za późno. Jeżeli zacząłeś odstręczać ją fizycznie, szukaj nowej. I nawet nie żartuję, nie da się wynegocjować pożądania. Umarło to nie żyje.

Jedyne co możesz jeszcze zrobić, to zadbać o formę i otaczać się kobietami. Jeżeli chomik nadal nie zakręci kołowrotkiem, to koniec.
  • Odpowiedz
@szeregowy_schabowy: nie chce ciebie martwic ale chyba juz jest ..... panci sie we lbie popier... i tego juz nie wyregulujesz. po malu szukaj prawnika i zbieraj dupokrytki na to ile przeznaczales na rodzine i inne takie. a i zobacz czy ktoras kolezaneczka nie maci wody testujac na twoim zwiazku to czego boi sie testowac na swoim
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Co chciałeś tym ludzikiem wyrazić? chyba nic.

Jeżeli moi rodzice po sześćdziesięciu latach małżeństwa, potrafili przytulić się do siebie, nie wstydząc się dzieci, wnuków, prawnuków, nie wstydząc się swoich uczuć, ten mem jest beznadziejnie głupi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@powsinogaszszlaja: że masz się za mądralę, a jesteś jaskiniowcem w okularach, który nie dopuszcza że jakiejś żonie przestało się podobać chwytanie za cycki bo jego starzy się przytulali oraz prowadzi na wykop.pl teoretyczne dyskusje czepiając się słówek w celu wygrania jakiejś wymyślonej wojny

Takie coś plus minus chciałem wyrazić
  • Odpowiedz
Czy to normalne zachowanie czy molestowanie?


@szeregowy_schabowy: Kliknąłem że to normalne, ale wszystko zależy czy żona ma na to ochotę. Jeśli wyraźnie mówi że tego nie chce, to podchodzi to pod molestowanie
  • Odpowiedz
@szeregowy_schabowy jestem pod wrażeniem że ktoś w ogóle mógł pomyśleć, że to jest coś nienormalnego a już w ogóle że to jest molestowanie. Potem przeczytałem drugi komentarz i ty piszesz na powaznie. Serio poszukaj terapii. Jak jestem w związku to jest to norma tak samo jak szybkie przejście że spontanicznych macanek do seksu.
  • Odpowiedz
jestem pod wrażeniem że ktoś w ogóle mógł pomyśleć, że to jest coś nienormalnego a już w ogóle że to jest molestowanie.


@Soothsayer: Ile masz lat skoro zaczynasz odkrywać że ludzie są różni? Nie każdy ma zawsze ochotę być zaskakiwany dotykiem w czułych miejscach.
  • Odpowiedz
Nie każdy ma zawsze ochotę być zaskakiwany dotykiem w czułych miejscach.


@aniaczy: Każde miejsce może być czułe, nawet ucho, szyja.

Czułości w związku nie okazuje się o określonych godzinach, w określonych sytuacjach.
Nie tworzy się grafiku - w tych godzinach się przytulamy, w tych figlujemy, a w tych przytulamy dzieci.
Jeżeli tak jest, powinniśmy zastanowić się nad sobą i sytuacją.
Naturalnym jest uśmiech.- gdy widzimy swoją dziewczynę/chłopaka, partnerkę/partnera, żonę/męża.
Naturalnym jest
  • Odpowiedz
@szeregowy_schabowy: Kiepska sprawa. Nie ma nic gorszego w związku niż takie zdystansowanie fizyczne. Można mieć różne problemy, czasem się kłócić, nie zgadzać, ale jak ciągle działa fizyczność, chce się przytulić, działa pociąg seksualny to duża szansa, że inne problemy się rozwiąże. W drugą stronę niestety to nie działa. Można się super dogadywać, ale jak ta fizyczność się wypali i nie ma pociągu to już jest początek końca. Unikanie seksu, nerwowa reakcja
  • Odpowiedz