Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
@vateras131: on jest normalnym fanem giereczki, tzw. casualem, który przeszedł gierkę i bardzo mu się podobała, a nie piwniczanem, co nolajfi i gra ósmy raz.
Też jestem fanem książek i gier. Przeszedłem raz każdą grę. Gdy grałem nie było jeszcze Krew i Wino. Do dziś nie grałem w to DLC. Wiem, że dobre. Obiecuję sobie, że w końcu zagram gdy będę miał trochę czasu. A Henryk zapewne ma dużo więcej rzeczy
Sporo chyba w tym PR


@vateras131: Przecież to stała narracja w tv. Artyści vs złe wytwornie, reżyserzy, którym nie pozwolono zrealizować swojej wizji. Dzięki temu jak coś idzie nie tak to zrzucają winę na bezduszne garnitury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze te wywiady mające pokazać jak to aktor się nie wczuł w swoją postać i jak dobrze ją rozumie xD Gorzej jak biograficzny bo wtedy ktoś mógł
@vateras131: Chłop ma potężny #!$%@? - pamiętam jak wrzucał zdjęcia na Facebooka że wstaje o 3 rano do roboty nad pierwszym sezonem Wiedźmina(pewnie Superman i Mission Impossible podobnie), do tego #!$%@? na siłce, marketing filmów, sesje reklamowe dla sponsorów to i tak spoko, że gość znalazł czas na przeczytanie książek i pogranie trochę w gry, żeby się przygotować do roli. Ale mnie samego Wiedźmin 3(podstawka) też strasznie wymęczył, sam dopiero rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@szpongiel: Nie wiem jak teraz, ale w jednym wywiadzie opowiadał, że wielokrotnie nie odebrał telefonu z angażem na Supermana, bo rajdował w WoWie.

@RedBulik: wierzę ale MMO to inny poziom odcięcia od świata. Niejednego normana zassało.
Cavil to w ogóle spoko ziomek. Chad, bożyszcze kobiet, angielski gentlemen, sławny aktor, a jednocześnie taki norman z objawami lekkiej nerdozy. Pyka w fajne gierki. Sam sobie kompa #pcmasterrace składa. Na dodatek mieszka niedaleko