Wpis z mikrobloga

@vateras131: Uwierz mi że można być zapaleńcem gierek i mieć życie poza nimi. Gość gra w filmach i poza wiedźminowym serialem jeszcze gra w innych filmach. Dodatkowo zobaczmy że coś trenuje jakaś siłka czy coś plus jakieś wyjścia ze znajomymi/bliskimi.
@szpongiel: ja trochę podobnie. Wiedźmin mnie wciągnął, przeszedłem 2 część 1,5 raza, padł mi dysk więc nie skończyłem drugiego podejścia. 3 część to już w ogóle mnie wciągnęła, przeszedłem też Serca z Kamienia. Zacząłem Krew i Wino ale przez kolejny problem z kompem już się nie zabrałem za ten dodatek mimo, że save mam. A ja jestem z tych co dość sporo grają. Więc nic dziwnego, że gość co jest zarobiony
Tylko on nie czytał i grał żeby się przygotować do roli, tylko walczył o rolę bo już wcześniej był wielki fanem prozy Sapkowskiego


@LeCoulte: Tak średnio. W jednym z wywiadów mówił, że dużo grał w grę, a o książkach i Sapkowskim dowiedział się dopiero od Lauren podczas rozmów na temat serialu. Wcześniej jak widział gdzieś książki o wiedźminie, to myślał, że książki były pisane na podstawie gry.
@vateras131: ja pracując i grając rzadko, ale za to zwiedzajac każdy krzaczek w podstawkę grałem z półtora roku (ale w tym czasie poszło ok. 400h). Potem serce z kamienia zrobiłem w kilka tygodni; zresztą pojedyncze misje / miejsca zrobiłem niechcący przy podstawce. Krew i wino nadal czeka na więcej wolnego czasu :-)
@vateras131: nie bronię ale sam jestem zapaleńcem gothica a przeszedłem g2 więcej razy niż g2 z nocą kruka a w zmierzch bogów to nawet raz nie zagrałem. DLC są fajne ale wymagają ponownego przejścia gry, nie dziwię się chłopowi że przeszedł- spodobało mu się i zamknął temat przy okazji przeczytał książki i pewnie poszukał lore na internecie. Przechodzenie gier kilka razy nie jest dla każdego, szczególnie że gier jest dużo i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MistrzPatelnii: Przecież to zwykły PR.
Ma o czym gadać w wywiadach i się wyróżnia a przy okazji zachacza o demografię ludzi którzy są odbiorcami filmów z jego udziałem - wcześniej Superman i teraz Witcher

Patrząc na niego to jego główną pasją jest siłownia i dobre przygotowanie do roli ale tym się nie wyróżnia od reszty aktorów oraz mało kto chce o tym słuchać.
przyszło mu zagrać w paździerzu Lauren


@MistrzPatelnii:
Myślę, że lepsze to niż oglądać na ekranie jak Wiedźmina gra np. Robbie Amell, albo Aaron Taylor-Johnson. No bo zastanówmy się: jaką konkurencję miał Cavill na "castingu" do Wiedźmina?
Rozumiem, że pewnie chłop nie ma za duzo czasu na gierki


@vateras131: Cavill kolekcjonuje figurki Warhammera i gra w Total Wary. To wyjaśnia brak czasu na inne gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)