Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę się w życiu pogubiłem i chce to wyprostować.
Mam sporo długów, komorników, itp. Przez parę lat była z nimi cisza - tzn zarabiałem mało to nic z konta nie zabierali. Cześć nawet spłacałem małymi ratami. No i teraz zmieniłem prace i jeden komornik ściągnął trochę kasy z kont, a drugi wysłał mi list, że wchodzi na pensję. I teraz mam pytanie jak to wszystko spłacić i wgl dowiedzieć się ile tych długów jeszcze jest.
Pierwsze pytanie jest takie: ktoś mi chce dać powiedzmy 5tys na jednego z komorników. Czy lepiej, żeby on zrobił przelew z moim numerem w tytule? Czy lepiej niech przeleje mi i ja przeleje do komornika? Boje się, że może być tak, że jakiś inny zajmie te pieniądze z konta zanim zrobię przelew tam gdzie chce. Jest to możliwe? To działa z automatu? Bo jak dostałem pensję to od razu mi potrącili.
Drugie pytanie to w jaki sposób dowiedzieć się gdzie i ile mam tych długów. Najgorsze, to fakt, że wszędzie podawałem różne adresy, a teraz tam nie mieszkam, i strzelam, że jakieś listy nawet do mnie nie trafiają. Meldunek też mam gdzieś w polsce i nie mam nikogo tam pod tym adresem. Co mogę mieć? Komorników za chwilówki/kredyty, nieopłacone zusy/us za prowadzenie działalności gospodarczej, mandaty, olane raty za szkoły i tym podobne, brak płatności za towar zamówiony na działalność gospodarczą, pootwierane konta w bankach o których zapomniałem i rosną opłaty za te konta, itp. Chcę to wszystko spłacić tylko chce mieć wszystko na tacy. No to stale rośnie. Jeden z komorników odsetki ma po 1,05zł dziennie...
Proszę was o pomoc.
#dlugi #komornik #banki #kredyt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c38c4fddfc93000ae0d323
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
Komoras: 1. Odwiedź stronę komornik.pl. Znajdź wszystkich komorników przy Sądzie Rejonowym wszystkich adresów zamieszkania, które podawałeś oraz tego od zameldowania. Zadzwoń do każdej kancelarii i/lub napisz email z zapytaniem, wskazując swoje dane, czy była prowadzona egzekucja przeciwko Tobie, jeżeli tak to jaki jest stan sprawy oraz kto był wierzycielem oraz o kontakt do niego.
2. Zaloguj się do każdego konta banku, w którym kiedykolwiek prowadziłeś rachunek bankowy. Tam powinny być sygnatury